Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Звіт про діяльність Школи протягом 15 років

zvit shkoly 1Проект – «Школа щасливого материнства св. Анни» - народився 22 грудня 2003р.

До 2013 року проект працював як проект ТБФ КАРІТАС.

За 15 років Школу відвідало 6982 жінки, з них 3970 пар прослухало лекції по партнерських пологах, 2840 пар - по підготовці до шлюбу.

За 15 років зроблено чимало:

- вперше в Україні ми провели 3 аматорські фотовиставки та тричі за участі Управління сім'ї та молоді ТОДА видали книгу про грудне вигодовування- «Я люблю тебе, мамо».

- розпочато лекції для подружніх пар у АрхиКатедральному Соборі УГКЦ, про свідоме та відповідальне батьківство.

- розроблено сайт http://www.mamusi.org.ua;

-Працює сайт, наповнюються сторінки в соціальних мережах.: https://www.facebook.com/school.pregnant/ @mamusi.org.ua

Коротко про все за 10 років

66ddjprzEY4Проект ТБФ «Карітас» – «Школа щасливого материнства св. Анни» - народився 22 грудня 2003р.

За 10 років Школу відвідало 4982 жінки, з них 2070 пар прослухало лекції по партнерських пологах, 1640 пар - по підготовці до шлюбу. Загалом більше половини жінок прослухали усі 20 занять.

Наша мета - допомогти жінкам набути досвіду та крок за кроком ознайомити їх із усіма етапами щасливого материнства: підготування до зачаття, вагітність, пологи, грудне вигодовування, догляд за немовлям, щасливе післяпологове життя у любові, а також допомогти майбутнім татам зрозуміти цінність їхнього найбільшого і найвеличнішого завдання – бути батьком, прикладом, маяком у житті сім'ї, навчити їх допомагати дружинам в пологах і під час догляду за малюком. Це здійснюється шляхом проведення лекційно-практичних занять, тренінгів, семінарів, діалогів, психопрофілактичної та фізичної підготовки.

2012 - нові віяння

2012 рік став початком нового. Завдяки зібраним благодійними внесками коштам, ми змогли повністю оновити сайт, поремонтувати форум (допрацювання над ним ще тривають), винагородити роботу модераторів і адміністраторів.

На сьогодні наш сайт відвідує 600-700 чол/день. На форумі створено більше 100 000 повідомлень. Зареєстровано більше 500 учасників.

Три самих глобальних цілі на 2012 - потроїти кількість активних відвідувачів, знайти ресурси для винагороди за віддану роботу консультантів і модераторів, багато цікавих тем, конкурсів та святкувань.

Незабаром - очікуйте...

Будьте разом з нами і ви... побачите, відчуєте і полюбите теж...

2011 - рік радості, звершення і змін

b37d762c350aДійсно дуже багато чого було в 2011- і радощів які ми розділили разом з вами і невдач, прощань з людьми і прийняття нових людей, багато нових вагітностей і багато пологів, в тому числі і вдома, ми помогли слінго і годуючим мамам, створили багато нових тем і цікавих повідомлень, конкурсів, зустрічей і призів.

Періодично падав і воскресав форум, ми його тестували 5 днів і вдало посміялись і спереживались теж.

Ми помогли багатьом своїми порадами і обміном досвідом, багато хто зміг отримати фахову консультативну допомогу.

Модератори дуже багато працювали і гарно відсвяткували 2-гу річницю форуму.

Підсумувавши все те, що ми зробили за минулий рік, порадуємось тому, як багато ми встигли за 2011, ми зробили висновки щодо наших невдач, дякуємо за все що у нас є.

Сама велика радість - з нашої ініціативи святкування і запровадження Дня сім"ї в очікуванні дитини 7 квітня- ми придумали для міста і це наш внесок в історію Тернополя а можливо й всієї України.