Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Звіт про діяльність Школи протягом 15 років

zvit shkoly 1Проект – «Школа щасливого материнства св. Анни» - народився 22 грудня 2003р.

До 2013 року проект працював як проект ТБФ КАРІТАС.

За 15 років Школу відвідало 6982 жінки, з них 3970 пар прослухало лекції по партнерських пологах, 2840 пар - по підготовці до шлюбу.

За 15 років зроблено чимало:

- вперше в Україні ми провели 3 аматорські фотовиставки та тричі за участі Управління сім'ї та молоді ТОДА видали книгу про грудне вигодовування- «Я люблю тебе, мамо».

- розпочато лекції для подружніх пар у АрхиКатедральному Соборі УГКЦ, про свідоме та відповідальне батьківство.

- розроблено сайт http://www.mamusi.org.ua;

-Працює сайт, наповнюються сторінки в соціальних мережах.: https://www.facebook.com/school.pregnant/ @mamusi.org.ua

- в 2009 році ми також підключились до роботи разом з ТОГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства». Влітку 2010 цей центр відкрився в ТРЦ «Подоляни»;

- за участі випускниць Школи, вагітних жінок і працівників Школа долучалась до організації соціально-просвітницької роботи у проведенні майстер-класів, зустрічей після пологів, форумівок, зустрічей з малюками.

- щороку проводились: День матері, День батька, День грудного вигодовування, День дитини, Тижні подружжя, Сімейне свято – «Щастя бути разом», святкування Тижня грудного вигодовування, тиждень Слінгоносіння, сімейне свято «Моя сім'я: мама, тато і я».

- проведено запис ряду передач на християнському радіо «Світанок» у рубриці «Щасливі батьки»;

- написано статті, проведено численні круглі столи, наради, засідання, прес-конференції; проведено виступи на радіо і телебаченні: УХ радіо, Тернопільська державна телерадіокомпанія, Радіо ЛАД, ІНТБ, газета Вільне Життя та інші.

- проводилась психопрофілактична робота на груповій психотерапії матусь після пологів (3 групи по 10 зустрічей);

- випущено чудовий календар з нашими мамусями у 2013 році;

- наші матусі печуть на майстер-класах випічку, малюють писанки, випускають небесні ліхтарики, садять дерева, спільними зусиллями намагаються привернути увагу тернополян до гідності ненародженої дитини;

Наші досягнення:

Найбільшою радістю для Школи, є те, що з 2011 року, у Тернополі в день Благовіщеня Пречистої Діви Марії, 7 квітня- ми маємо змогу святкувати «День сім'ї в очікуванні дитини», а з 2012 – це свято святкують і в Тернопільській області. Ми приносимо величезну вдячність за затвердження цього свята: меру міста Сергію Надалу, о.Мартину Хомів, владиці Василію Семенюку.

Гордістю є те, що за 15 років Школа підросла і з її допомогою та ініціативи і підтримки людей народились ще окремі структури:

- форум «Сімейка», Всього повідомлень: 198089 • Всього тем: 4688 • Всього учасників: 1530 (дані грудня 2018)

- в 2009 році ми також підключились до роботи разом з ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства.

- Консультативний центр руху за життя «Колиска життя». За 4 роки діяльності звернулось понад 30 жінок з Тернополя, Тернопільської області та інших областей України. Більшість з них переживали кризову вагітність, залишившись без підтримки рідних, зі страхом майбутнього, в якому їх лякала поява дитини. При правильному підході волонтерів - психологів, психотерапевтів, консультантів центру, вдається знайти інше бачення ситуації. 23 жінкам вдалось пройти цей шлях з допомогою підтримки волонтерів і народити дітей.

- Проводимо лекції у проекті для підлітків- «Хоробре серце» та «Я-цінна. Я-гідна. Я-особлива»

Наші слова  про те, що Сім'я - це первісна клітина суспільства, навіть цитують партії.

Особлива вдячність усім жінкам, які передають іншим хороші відгуки про навчання у Школі, поширюючи таким чином добру новину про щасливе Материнство і Батьківство, про віру в те, що це можливо, варто лише трішки постаратись.

Робота триває... Але зі Школи все тільки розпочинається. Дякуємо усім ВАМ - хто допомагає, підтримує, надихає, працює, оптимізує, надихає, підтримує, вірить у Дива, любить!..

zvit shkoly 2