Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Про проект "Школа щасливого материнства св. Анни"

pro proekt 1Проект "Школа щасливого материнства св. Анни" народився 22 грудня 2003.

Головну роль у підтримці проекту відіграв ТБФ "КАРІТАС", за що ми дуже дякуємо!

Наші завдання:

  • підтримка і підготування сім'ї до народження, партнерські пологи;
  • заохочення жінок у діяльності в клубах Школи, підтримка традицій Школи, розвитку, обміну досвідом і спілкування після пологів;
  • пропаганда здорового способу життя, планування сім'ї, довгого збереження грудного вигодовування;
  • підвищення престижу материнства та батьківства серед молоді України;
  • поради, розради, підтримка, консультації, навчання;
  • природній підхід ( природні пологи, партнерство в пологах і сім'ї, довготривале вигодовування грудьми, природне виховання і планування сім'ї).

Наша мета - допомогти  жінкам набути досвіду та крок за кроком ознайомити їх із усіма етапами щасливого материнства: підготування до зачаття, вагітність, пологи, грудне вигодовування, догляд за немовлям, щасливе післяпологове життя у любові, шляхом проведення лекційно-практичних занять, тренінгів, семінарів, діалогів, психо-профілактичної та фізичної підготовки. А також допомогти майбутнім татам зрозуміти цінність їхнього найбільшого і найвеличнішого завдання-бути батьком, прикладом, маяком у житті сім'ї, та навчити їх допомагати дружинам в пологах і під час догляду за малюком.

Чому варто вибрати нас:

  • Ми даємо відповіді на самі важливі запитання, які виникають у майбутніх мамусь та татусів у період очікування малюка. 
  • Ми пропонуємо усвідомлений підхід до одного із найважливіших досвідів в житті людини- до досвіду батьківства. Чому усвідомлений? Тому що ми вчимо жінок брати на себе відповідальність за своє здоров'я і здоров'я своїх дітей, розповідаємо про здоровий спосіб життя, , як доглядати за малюком, довго годувати його грудьми, виховувати в гармонії і любові , при цьому самій залишатись здоровою особистістю і ростити малюка радісним і щасливим!
  • Ми зібрали найкращих спеціалістів у сфері акушерства, грудного вигодовування, психології, дерматології та догляду за новонародженим. 
  • Програма являє собою курс лекцій, ціль яких - розповісти майбутнім батькам в деталях про особливості процесу вагітності і пологів - як у фізіологічному, так і в психологічному плані

pro proekt 2У нас працюють лікарі: акушер-гінеколог, психотерапевт, педіатр, дерматолог. Свої послуги надають слінгоконсультант, арт-терапевт, інструктор природнього планування сім'ї, запрошені партнери проекту.

Додатково можна відвідувати заняття з фітнесу для вагітних. Ми рекомендуємо чудового тренера, з яким співпрацюємо: Лілію Парій у спорткомплексі Енерджі. Влітку заохочуємо жінок до занять у басейні.

Існує декілька напрямів в нашій роботі: в першу чергу, це конкретна інформація про підготування до і про усі 9 місяців в очікуванні Дива. А також формування правильної уяви про народження малюка, як про найщасливіший момент і дар у житті. Ми ознайомлюємо жінок із різними методиками спілкування з дитиною до і після народження, техніками релаксації, оптимальним моделям поведінки в пологах та освоєнню дихальних вправ. А найголовніше-допомагаємо їм зрозуміти, що в пологах немає місця на страх і біль, а лише на працю, розуміння свого тіла та спілкування з малюком.

Школа набула значний досвід проведення навчально-просвітницької роботи щодо природнього планування сім'ї, гармонійної вагітності, успішних партнерських пологів та грудного годування. Створена програма занять, з якою ви можете ознайомитись завітавши у Школу. Програма розрахована на 2 місяці навчання при відвідуванні 2 рази в тиждень. Деталі у VIBERза номером 0679998452. Отож, запрошуємо до навчання.

Робота триває.... Але зі Школи все тільки розпочинається. Дякуємо усім ВАМ - хто допомагає, підтримує, надихає, працює, оптимізує.

Це велике щастя бути корисними і допомагати іншим! Робити навколишній світ тернополян і гостей міста кращим, радіснішим, світлим, а у винагороду бачити дитячі усмішки і сльози радості в очах батьків.

 БАЖАЄМО УСІМ ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА І БАТЬКІВСТВА.