Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Правила...

Дані Правила користування Інтернет-сайтом http://mamusi.org.ua (надалі відповідно «Правила» та «Сайт») укладаються між Вами (надалі «Користувач») та Школою щасливого материнства св. Анни (надалі «Адміністрація») і регулюють усі способи використання Сайту, який є власністю та управляється Адміністрацією, усі види послуг, що надає Адміністрація завдяки Сайту та усієї інформації, яка доступна на Сайті.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Використання Сайту дозволено тільки особі (далі "Користувач"), що прийняла усі умови даних Правил й інших правил, передбачених на Сайті.
1.2. Користувач зобов'язаний уважно ознайомитися з Правилами перед використанням Сайту. Використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач автоматично надає свою згоду бути зв'язаним умовами даних Правил з Адміністрацією. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами Правил (повністю або частково), то Вам не надається статус і права Користувача і Вам забороняється використовувати Сайт, включаючи, але не обмежуючись, будь-яку інформацію, розміщену на Сайті та будь-які послуги, що надаються у рамках Сайту.
1.3. Умови Правил поширюються на всіх користувачів Сайту - як на користувачів, що не мають облікового запису на Сайті (незареєстрований користувач) так і на користувачів, що мають будь-який обліковий запис, будь-якого з доступних видів. Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про користувача й даних авторизації (логін, пароль).
1.4. Користувач не має права використовувати Сайт і не може прийняти умови Правил, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати такі угоди.
1.5. Якщо закон країни мешкання або перебування Користувача забороняє використовувати Сайт з будь-яких причин, Користувач повинен утриматися від використання Сайту, а якщо продовжує користуватися Сайтом, то робить це на власний ризик та під власну відповідальність. При цьому усі умови даних Правил залишаються в силі.
1.6. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на Сайті, може не збігатися з думками і позиціями Адміністрації.

2. ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Повний доступ до Сайту, розміщення інформації, ознайомлення з більш повною інформацією про інших користувачів, відправлення повідомлень, можливі тільки для зареєстрованого Користувача (що створив обліковий запис).
2.2. При здійсненні реєстрації Користувач зобов'язаний вказувати та розміщувати достовірні особисті дані.
2.3. Користувач зобов'язується використовувати Сайт лише в цілях, що не суперечать угодам між Користувачем та Адміністрацією, чинному законодавству України та принципам розумності і моралі.
2.4. Якщо Користувач вважає, що на Сайті присутня інформація, що порушує його права, Користувач зобов'язаний повідомити про це Адміністрацію, шляхом відправлення відповідного повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , й надати їй інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У випадку, якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяний збиток (включаючи витрати, мита й оплату адвокатських послуг).
2.5. Користувачеві заборонено:
- використовувати Сайт для досягнення незаконних або заборонених даними Правилами цілей;
- сприяти або розпалювати релігійні, расові або міжнаціональні ворожнечі;
- розміщувати на Сайті заклики до насильницької зміни конституційного ладу або захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних та державного кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, заклики до здійснення погромів, підпалів, знищення майна, захоплення споруд, насильницького висилення громадян, заклики до здійснення агресії;
- вчиняти дії, що порушують права і свободу, честь і гідність будь-якої особи;
- ображати будь-кого;
- використовувати нецензурні вираження, навіть якщо вони маскуються іншими символами (наприклад зірочками);
- зловживати своїми правами, загрожувати будь-кому або залякувати будь-кого;
- створювати та/або поширювати небажану електронну пошту (Спам) між іншими Користувачами або третіми особами;
- виходити за рамки заздалегідь встановленої теми спілкування (Оффтоп);
- зловживати розміщенням інформації, що не несе смислового навантаження (Флуд);
- провокувати, починати й/або підтримувати словесну війну, що не має відношення до первинної причини суперечки (Флейм);
- створювати декілька облікових записів на Сайті, якщо фактично вони належать одній і тій самій особі;
- вчиняти дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману;
- надавати в користування свій обліковий запис та/або логін і пароль від свого облікового запису третім особам;
- реєструвати обліковий запис від імені або замість іншої особи. При цьому, дозволена реєстрація від імені й за дорученням іншої фізичної або юридичної особи за умови одержання необхідних повноважень у порядку й формі, передбачених законодавством України;
- розміщувати інформацію (включаючи будь-які матеріали), що порушує авторські права, права на знаки для товарів і послуг, права промислової власності та/або права на інші об'єкти інтелектуальної власності, що належать Адміністрації та/або третім особам;
- розміщувати інформацію, що порушує права й законні інтереси третіх осіб (у тому числі, розміщення фотографій і відео роликів, основним об'єктом яких є людина, якщо ця людина не давала згоди на розміщення на Сайті фотографії або відео з її участю);
- розміщувати матеріали рекламного, еротичного, порнографічного або образливого характеру;
- використовувати будь-які комп'ютерні програми для автоматизованого збору інформації на Сайті;
- здійснювати незаконний збір, систематизацію, зберігання або поширення персональної інформації інших користувачів;
- намагатися одержати доступ до облікового запису та/або логіну й паролю іншого Користувача будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, шляхом обману, зловживання довірою, підбору логіна й пароля;
- розміщувати комп'ютерні віруси або програми, здатні перервати або порушити нормальну функціональність комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також засобів телекомунікації будь-яких осіб;
- вчиняти дії направлені на безпідставне завантаження на Сайт великих об'ємів інформації та даних, які перешкоджають роботі Сайту та доступу до Сайту інших Користувачів, втручатися в процес роботи Сайту;
- вчиняти дії, направлені на обхід вжитих Адміністрацією Сайту заходів по обмеженню доступу Користувача до Сайту;
- використовувати Сайт для здійснення фальсифікацій даних голосувань або інших операцій, які проводяться на Сайті, які штучно змінюють результати сервісів та послуг, які надаються на Сайті.
2.6. Відповідальність Користувача:
- Користувач самостійно відповідає за будь-яке використання інформації, що розміщена на Сайті.
- Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії або бездіяльність при використанні Сайту.
- Користувач зобов'язується самостійно та за свій рахунок врегулювати всі претензії третіх осіб, що пов'язані з дією або бездіяльністю Користувача при використанні Сайту.
- якщо Користувачем не доведене зворотнє, будь-які дії, здійснені з використанням його облікового запису та/або його логіна й пароля, вважаються здійсненими цим Користувачем.
2.7. Права Адміністрації:
- у випадках отримання від інших Користувачів обґрунтованих скарг стосовно некоректної поведінки Користувача на Сайті Адміністрація залишає за собою право заблокувати сторінку Користувача.
- Адміністрація залишає за собою право тимчасово призупинити або припинити взагалі доступ Користувача до Сайту, якщо є достатньо підстав вважати, що особисті дані Користувача вказані невірно або неповно.
- у випадку розміщення Користувачем на Сайті інформації або здійснення інших дій, що не відповідають умовам Правил, Адміністрація має право без повідомлення, за власним розсудом видалити повністю або частково розміщену Користувачем інформацію, включаючи ту інформацію, у відношенні якої важко визначити її відповідність Правилам та/або законодавству, що застосовується.
- за порушення умов даних Правил, Адміністрація має право без попереднього повідомлення блокувати доступ Користувача до Сайту та/або видалити обліковий запис Користувача.
- Адміністрація має право закрити або призупинити функціонування Сайту або будь-якої його частини, змінити Сайт повністю або частково без попереднього повідомлення Користувача.
- Адміністрація має право призупинити доступ Користувача до Сайту у випадку виникнення технічних неполадок на Сайті з метою усунення останніх.
- у випадку, якщо Користувач видаляє свій профіль, Адміністрація залишає за собою право залишити на Сайті контент, раніше згенерований та розміщений Користувачем.
2.8. Відповідальність Адміністрації:
- Адміністрація не несе відповідальності за використання третіми особами інформації, включаючи, але не обмежуючись особистими даними Користувача (якщо вони є відкритими у вільному доступі), розміщеної Користувачем на Сайті, включаючи її копіювання, відтворення й поширення, здійснені як у рамках Сайту, так і іншими можливими способами.
- Адміністрація не відшкодовує збиток, прямий або непрямий, заподіяний Користувачеві або третім особам у результаті використання або невикористання, у т.ч. неможливості використання Сайту.
- Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, що розташована будь-ким на Сайті, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.
- Адміністрація не несе відповідальності за зміст сайтів, що не належать їй, посилання на які можуть бути присутні на Сайті, і не гарантує їхньої доступності, коректної роботи й відповідності заявленій тематиці.

3. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

3.1. Користувач, що розміщує на Сайті будь-яку інформацію, яка містить об'єкти інтелектуальної власності, включаючи, але не обмежуючись, текст, графічні зображення, аудіо та відео продукцію, комп'ютерні програми, бази даних, знаки для товарів і послуг і т.д., гарантує, що завантаження на Сайт, копіювання й використання даної інформації та/або об'єктів інтелектуальної власності, що містяться в ній, не буде порушувати прав третіх осіб.
3.2. Користувач, завантажуючи на Сайт будь-які об'єкти інтелектуальної власності, безоплатно надає Адміністрації невиключні майнові права на ці об'єкти, при умові їх використання на некомерційних підставах. Надані Користувачем Адміністрації майнові права не мають територіального обмеження та надаються на весь термін дії авторських прав.
Дані майнові права включають в себе право на: відтворення творів, публічне виконання і публічне сповіщення творів, публічну демонстрацію і публічний показ, здійснення перекладу, переробки, адаптації, аранжування та інші подібні зміни творів, включення творів як складових частин до збірників, подання творів до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до творів з будь-якого місця і у будь-який час за їх власним вибором.
3.3. Дані Правила не передають Користувачеві ніяких виключних майнових прав на будь-які об'єкти інтелектуальної власності Адміністрації або третіх осіб, якщо це явно не вказано, і усі права власності стосовно такої власності залишаються винятково за Адміністрацією та/або відповідною третьою особою.
3.4. Користувачеві заборонено будь-яке використання в комерційних цілях будь-якої інформації та об'єктів інтелектуальної власності, що розміщені на Сайті, без письмового дозволу на це відповідного правовласника.
3.5. При будь-якому використанні Користувачем інформації та творів, що розміщені на Сайті, Користувач зобов'язаний зберігати всі авторські посилання, що маються у творі, та вказувати авторство та гіперпосилання на сайт http://mamusi.org.ua у кожному окремому випадку використання інформації та творів.

4. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

4.1. У випадку, якщо при використанні Сайту Користувачеві будь-яким способом стала відома інформація відносно Адміністрації та/або третіх осіб, яка відповідно до законодавства України відноситься до конфіденційної та/або до Комерційної таємниці, Користувачу заборонено зберігати, використовувати й поширювати таку інформацію.
4.2. Користувач розуміє й погоджується з тим, що розміщуючи на Сайті інформацію, у відношенні якої Користувачем самостійно не передбачено обмеження доступу, будь-яка третя особа може одержати доступ до цієї інформації.
4.3. Користувач підтверджує, що він ознайомився та повністю прийняв умови «Угоди про конфіденційність» між Користувачем та Адміністрацією.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Адміністрація має право вносити зміни в дані Правила. Усі внесені до Правил зміни будуть доступні у вигляді нової редакції Правил. У випадку внесення до Правил істотних змін, Адміністрація додатково повідомить Користувача про ці зміни електронною поштою, яка вказана в Обліковому запису Користувача. Усі зміни Правил набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи послуги або Сайт Користувач підтверджує згоду з новими умовами Правил в редакції, що діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту.
5.2. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов даних Правил, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.
5.3. Користувач надає Адміністрації право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Сайт, послуги Адміністрації або інформацію рекламного характеру.
5.4. У випадку визнання недійсної або нездійсненної будь-якої частини даних Правил, інші частини Правил будуть залишатися чинними. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даних Правил, або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.
5.5. Сайт надається Адміністрацією "як є". Адміністрація не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну й безпомилкову роботу, а також схоронність облікового запису Користувача й інформації, що розміщена Користувачем на Сайті.
5.6. Адміністрація має право в односторонньому порядку змінювати вартість, види й терміни дії послуг, що надаються у рамках Сайту.
5.7. Адміністрація може в будь-який момент і без повідомлення Користувача поступитися своїми правами за даними Правилами третій стороні.
5.8. До даних Правил й відносинам між Адміністрацією та Користувачем, що виникають у зв'язку з використанням Сайту, застосовується законодавство України. Кожна сторона незаперечно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію відносно будь-яких претензій, спорів або розбіжностей, що стосуються Правил та використання Сайту.