Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Рекламодавцям

На сайті можливі такі види реклами:

1. Розміщення кнопки.

Розміри кнопки не повинні перевищувати 120рх у ширину та 60рх у висоту. Формат: Portable Network Graphics (PNG), Joint Photographic Experts Group (JPEG), Graphics Interchange Format (GIF).

2. Розміщення баннера.

- Формат: Portable Network Graphics (PNG), Joint Photographic Experts Group (JPEG), Graphics Interchange Format (GIF), Adobe Flash (SWF).
- Розміри (геометричні) мають відповідати передбаченому на сайті розміру для відповідного місця розташування (в пікселях: 120х60, 480х60, 160 x 600).
- Розміри (вага) не мають перевищувати 120 KБ.
- Частота кадрів відтворення у анімованих банерів не має перевищувати 30 кадрів/сек.
- Посилання (при необхідності) для банерів формату Flash повинні бути інтегровані в банери та відкриватись тільки в новому вікні.
- Посилання (при необхідності) та альтернативні тексти (обов’язково) для форматів PNG, JPEG, GIF повинні бути надані разом з файлами банерів.
- Банери, в якомих присутнє аудіо відтворення, повинні мати можливість відключати його та бажано мати можливість регулювати гучність.
- Заборонено використовувати ненормативну лексику (нецензурні слова); неетичний та той, що порушує чинне законодавство вміст; завідомо неправдиву інформацію; скрипти, які самовільно відкривають посилання.
- Назви файлів банерів мають відповідати змісту (темі) банерів, відрізнятись від назв інших банерів, бути логічними та лаконічними; містити тільки латинські літери, цифри, знаки підкреслення та дефіси; відповідати формату прийнятому стандарту назви файлу (назва.розширення).

3. Рекламна стаття.

Обговорюється окремо з кожним рекламодавцем. Інформація повинна бути правдивою, та відповідати чинному законодавству.

4. Реклама на форумі у вигляді:

- баннери (вверху чи внизу форуму), вимоги такі ж, як до баннерів на сайті.
- "спонсор розділу". В колонці "спонсор розділу" навпроти вибраного Вами розділу ставить кнопка Вашого ресурсу (вимоги такі ж як до кнопок на сайті), якщо немає інтернет-ресурсу, то ми готові виготовити інформативну кнопку для Вас.
- спонсор окремої категорії. Для вибраної Вами категорії форуму створюється Ваш корпоративний стиль, створюється безпосередньо Ваш аккаунт, з допомогою якого Ви зможете можерувати вибрану вами категорію. Також Ви можете створювати теми, опитування, підписи до власних аккаунтів.
- підписи у повідомленнях (розміщення інформації будь-якого змісту, що відповідає чинному законодавству).

Ми залишаємо за собою право міняти вимоги до рекламних матеріалів та відмовити в розміщенні таких, якщо вважатимемо що їхній зміст непристойний, ображає честь та гідність, розпалює ворожнечу, дискрімінує, тощо.

Щодо реклами на сайті ви можете звертатися за телефонами: 067 999-84-52, 067 183-29-57 або відправити листа на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.