Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

ТОГО - початок нового...

logo togoТОГО зареєстрована в липні 2009. За цей час організація прикладає численних зусиль для сприяння гендерної рівності та створення рівних можливостей для жінок та чоловіків, формування та відновлення традицій українського народу на засадах християнської моралі, які сприяють у вихованні та зміцненні сім'ї, а також жінці - як берегині та засновниці роду.

Працівниками ТОГО та Школи щасливого материнства св.Анни щосуботи в приміщенні Катедрального собору проводилось 1-годинне заняття по підготовці подружніх пар до відповідального та гідного батьківства (лікар акушер-гінеколог або психотерапевт).

За весь 2009-2010 рік заняття прослухали 897 чол.

Розпочата робота спільно з проектом ТБФ «Карітас»  Школою материнства (на сайті http://www.mamusi.org.ua).
Щомісячно в ЗМІ друкуються статті працівників проекту на теми вагітності, післяпологового життя, сімейних стосунків та виховання дітей.

За 2009 та 2010 - У липні та серпні проведено бесіди із деякими лікарями пологових будинків на тему «Профілактика післяпологової депресії у родильному домі. Повага до жінки і дитини».

У серпні та грудні лікарем акушер-гінекологом та інструктором природного планування сім'ї для жінок у приміщенні Школи материнства св.Анни, проведені 2 семінари на тему «Контрацепція - загроза для жінки. Природнє планування – життя та здоров'я».

У вересні, спільно із групою підтримки вигодовування грудьми «Смак дитинства», була проведена акція - Тиждень слінгоносіння «На відстані поцілунку», який завершився парадом слінгомам і слінготатусів та виставкою фотооглядин в Катедрі.

В жовтні видане 2 видання книги по грудному годуванні тиражем 1000 шт.під назвою «Я люблю тебе, мамо».

В серпні та листопаді проведений 2 год. тренінг для жінок і чоловіків (присутні 38 чол.) у приміщенні ТБФ «Карітас» за допомогою лікаря-психотерапевта по темі «Я-жінка».

В грудні проведений тематичний семінар лікаря акушер-гінеколога з жінками(35 чол.) В приміщенні Школи материнства, на тему «Профілактика раку молочної залози-основа здоров»я жінки та майбутнього України» а також.і священика УГКЦ на тему «Людські цінності та якості, які потрібні для щасливого сімейного життя»

За 2009-2010 взята участь в обласних міжвідомчих координаційних радах, семінарах з питань сім»ї, гендерної рівності,демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. Разом з нами проведено численні круглі столи, наради, засідання, прес-конференції. Останні за 2010 рік, це: "Особливості формування гендерної культури молоді у сфері сімейних відносин" та "Дівчинка, Жінка- берегиня сімейного вогнища".

В 2010 році за сприяння БФ «Подоляни» відкрито центр в приміщенні подолян для консультування і роботи Центру. Також було проведено ряд святкових акцій для привернення уваги громадськості: День Матері, День Батька, День Грудного вигодовування, День Дитини, Сімейне свято - «Щастя бути разом».