Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Наша перша п'ятирічка :)

schoolПроект ТБФ"КАРІТАС" - " Школа щасливого материнства св. Анни", народився 22 грудня 2003.

В цей день відбулось офіційне відкриття школи в приміщенні жіночої консультації на Бамі, де школа жила 4 роки, а далі переїхала у приміщення дитячої поліклініки по вул.Федьковича 16, де й зараз знаходиться.

За перший рік роботи - 2004 - налагоджено підбір інструкторів, графік занять та план роботи. Написано 2 статті про Школу. Розроблено і видрукувано газету-листівку для вагітних жінок (50 шт). Видрукувано 500 шт.календариків, 2 великих рекламних стенди. Закуплено книги, відеокасети, журнали по вагітності, відеомагнітофон та телевізор. Відвідано для обміну досвідом школи для вагітних м.Києва.
Лекції прослухало 387 жінок( в т.ч. 34 чоловіка).

У 2005 - проведена фотовиставка «Смачні мамусі» у приміщенні Краєзнавчого музею. Придбано фліпчарт, видрукувано візитки школи, аудіо магнітофон. Заведено у школі обмінну журнальну бібліотеку, видрукувано 50 шт.газети - «Спіши робити добро».
Лекції прослухало 420 жінок (в т.ч. з 65 чоловіками).

f98bb6a6f01bУ 2006 - написано ряд статей про вагітність та материнство, взято уасть в 2-х радіо ефірах до Дня матері. Розпочаті лекції для подружніх пар у Кафедральному Соборі, для семінаристів, для жінок і відділенні патології вагітності, відкрито вперше в Тернополі гарячу лінію грудного годування для випускниць школи і створено сімейний клуб "Наша сім'я: мама, тато і я" та клуб для підтримки годуючи мамусь «Молочні феї».
Лекції прослухало 356 жінок (в т.ч. з 59 чоловіками).

У 2007 - проведено 6 прямих ефірів з працівниками школи. Розроблено великий стенд школи. Проведена 2 фотовиставка «Смачні мамусі-2». Розпочата підготовка пар до партнерських пологів.
Лекції прослухало 489 жінок ( в т.ч. з 78 чоловіками)

У 2008 - випущені листівки спільно з Центром здоров»я про вагітність. Видано ряд статей, знята рубрика про роботу школи ТВ-4, видано 1000 шт.книги по грудному годуванню – "Секрети смачної мамусі".