Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Коротко про все за 10 років

66ddjprzEY4Проект ТБФ «Карітас» – «Школа щасливого материнства св. Анни» - народився 22 грудня 2003р.

За 10 років Школу відвідало 4982 жінки, з них 2070 пар прослухало лекції по партнерських пологах, 1640 пар - по підготовці до шлюбу. Загалом більше половини жінок прослухали усі 20 занять.

Наша мета - допомогти жінкам набути досвіду та крок за кроком ознайомити їх із усіма етапами щасливого материнства: підготування до зачаття, вагітність, пологи, грудне вигодовування, догляд за немовлям, щасливе післяпологове життя у любові, а також допомогти майбутнім татам зрозуміти цінність їхнього найбільшого і найвеличнішого завдання – бути батьком, прикладом, маяком у житті сім'ї, навчити їх допомагати дружинам в пологах і під час догляду за малюком. Це здійснюється шляхом проведення лекційно-практичних занять, тренінгів, семінарів, діалогів, психопрофілактичної та фізичної підготовки.

Наші завдання:

підтримка і підготування сім'ї до народження, партнерські пологи;

заохочення жінок у діяльності в клубах Школи, підтримка традицій Школи, розвитку, обміну досвідом і спілкування після пологів;

пропаганда здорового способу життя, планування сім'ї, довгого збереження грудного вигодовування;

підвищення престижу материнства та батьківства серед молоді України;

поради, розради, підтримка, консультації, навчання;

природній підхід ( природні пологи, партнерство в пологах і сім'ї, довготривале вигодовування грудьми, природне виховання і планування сім'ї).

У нас працюють лікар акушер-гінеколог, психотерапевт, педіатр, психолог. Свої послуги надають дитячий невролог та інструктор природного планування сім'ї, творчий майстер, консультує інструктор грудного годування та слінгоносіння.

Школа набула значний досвід проведення навчально-просвітницької роботи щодо природного планування сім'ї, гармонійної вагітності, успішних партнерських пологів та грудного годування. Програма розрахована на 2 місяці навчання при відвідуванні 3 рази в тиждень.

Існує декілька напрямів у нашій роботі: в першу чергу, це надання конкретної інформації про підготування до вагітності і про усі 9 місяців в очікуванні Дива, а також формування правильної уяви про народження малюка як про найщасливіший момент і дар у житті. Ми ознайомлюємо жінок із різними методиками спілкування з дитиною до і після народження за допомогою методів – музико-, казко-, сміхо-, арт-терапії, гаптономії, позитивного самонавіювання, тілесно-орієнтованих практик. Бажаючі можуть навчитись технік релаксації, оптимальних моделей поведінки в пологах та освоїти дихальні вправи. А найголовніше –ми допомагаємо жінкам зрозуміти, що в пологах немає місця на страх і біль, а лише на працю, розуміння свого тіла та спілкування з малюком.

Школа тісно співпрацює з форумом «Сімейка», Консультаційним центром «Колиска життя», ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства». Налагоджено співпрацю з клубом слінгомам і групою підтримки грудного вигодовування «Смак дитинства».

За 10 років зроблено чимало:

- вперше в Україні ми провели 2 аматорські фотовиставки та тричі за участі Управління сім'ї та молоді ТОДА видали книгу про грудне вигодовування;

- розпочато лекції для подружніх пар у Катедральному Соборі УГКЦ;

- розроблено сайт http://www.mamusi.org.ua;

- в 2009 році ми також підключились до роботи разом з ТОГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства». Влітку 2010 цей центр відкрився в ТРЦ «Подоляни»;

- за участі випускниць Школи, вагітних жінок і працівників Школа долучалась до організації соціально-просвітницької роботи у проведенні майстер-класів, зустрічей після пологів, форумівок, зустрічей з малюками.

- щороку проводяться День матері, День батька, День грудного вигодовування, День дитини, Сімейне свято – «Щастя бути разом», святкування Тижня грудного вигодовування, тиждень Слінгоносіння, в рамках Тижня подружжя святкується сімейне свято «Моя сім'я: мама, тато і я». Найбільша радість для Школи з 2011 року - відзначення у Тернополі в день Благовіщеня Пречистої Діви Марії, 7 квітня, «Свята сім'ї в очікуванні дитини», а з 2012 – це свято святкують і в Тернопільській області. Ми приносимо величезну вдячність тернопільській владі за затвердження цього свята;

- проведено запис ряду передач на християнському радіо «Світанок» у рубриці «Щасливі батьки»;

- написано статті, проведено ефіри на радіо та телебаченні, численні круглі столи, наради, засідання, прес-конференції;

- неодноразово проводились організовані виступи на тему збереження сім'ї, щастя, любові, здоров'я і психопрофілактична робота на груповій психотерапії матусь після пологів (3 групи по 10 зустрічей);

- проведено 2 аматорські фотовиставки та видано 3 видання Тернопільської книги-брошури про грудне вигодовування «Секрети смачної мамусі», друге оновлене видання книги по грудному годуванню «Я люблю тебе, мамо»;

- випущено чудовий календар на 2013;

- матусі пекли випічку, малювали писанки, випускали небесні ліхтарики, садили дерева, долучались, організовували, спільними зусиллями намагалися привернути увагу тернополян до гідності ненародженої дитини;

- вагітні жінки робили зайчики-напальчики, ляльки з тканини, слінгонамисто з валяної шерсті, малювали , релаксували під квітковий масаж трояндами.

За 10 років Школа підросла і з її допомогою та ініціативи і підтримки людей народились ще окремі структури: форум «Сімейка», Консультативний центр руху за життя «Колиска життя», де за 2013 рік збережено життя 8-и небажаних дітей, висаджено 8 дерев-катальп за підтримки міського голови Тернополя. Розпочав свою роботу новий проект для дівчат-піділітків "Я-цінна. Я-гідна. Я-особлива».

Дякуємо міській дитячій поліклініці за приміщення, яке нам надають, і «Карітасу» за підтримку, працівникам, волонтерам та меценатам Школи. Особлива вдячність усім жінкам, які передають іншим хороші відгуки про навчання у Школі, поширюючи таким чином добру новину про щасливе Материнство і Батьківство, про віру в те, що це можливо, варто лише трішки постаратись.

Робота триває... Але зі Школи все тільки розпочинається. Дякуємо усім ВАМ - хто допомагає, підтримує, надихає, працює, оптимізує, надихає, підтримує, вірить у Дива, любить!..