Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Зі святом дорогі Матусі!

den materi 2021Вітаємо з Днем матері!

Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!

Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких!

Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями!

Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові!

Миру і затишку вашому домі!

З Великодніми святами!

velykden 2021Вітаємо із Воскресінням Христовим!

У житті кожного з нас Великдень — свято особливо шановане та величне. Воно дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, очистити помисли, зміцнює кожного з нас духовно.

Хай віра, надія, любов і радість завжди будуть із вами, нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі!

Христос Воскрес! — Воістину Воскрес!

Фінансовий КАЧ для дітей та підлітків

finansovyj kachФінансова грамотність – фундаментальні знання, які потрібні не тільки дорослим, але й дітям. Та на жаль, у школах цих знань, поки, не дають.
РЕКОМЕНДУЄМО: "Фінансовий КАЧ для дітей та підлітків" від Інни та Кирила Буйлук.
 ФінКач - це онлайн курс.
Де відео уроки короткі та цікаві.
Де інформація подається у легкій та доступній формі від мами (бізнес тренер) та дитини (син, 11 років).
Де діти проКАЧують фінансову грамотність та фінансове мислення.
Де навчають розкладати мрії на маленьки кроки як справжні бізнес проекти.
Де підіймаються безліч цінностей (вдячність, благодійність, робота там, де задоволення…) та стирається сприйняття грошей, як самоціль. ⠀
Фінансовий КАЧ стартує вже сьогодні, в понеділок (26 квітня) Усі уроки онлайн. Ви зможете дивитися їх разом із дітьми у зручний для вас час. У проекті 7 робочих днів із перервами на вихідні дні.

Ми робимо те, що робить нас щасливими

178017937 5741913589182450 3366315434234431953 nЯ прийшла в гості до подруги Тані і мало не зомліла.
Все так ідеально і так красиво, що хочеться запитати, де можна купити квиток у цей музей. Все так чисто, що хочеться дістати скальпеля і негайно почати оперувати. Не квартира, а рай перфекціоніста.
Книги поскладані в порядку зменшення їх розміру. Різнобарвні свічки на поличках поєднуються з візерунком на шторах. Цукерки в вазочці під колір шпалер. Шарманнн.
- Вибач, я не встигла прибрати, - сказала подруга і поправила декоративну подушку, яка несиметрично лежала на модному дивані.
«Знущається, чи що? - подумала я. - кокетує?»
- Нічого, як-небудь витримаю, - підіграла я.
Я сама жодного дня не жила в такому порядку і, мабуть, не буду. Мій будинок - це осередок хаосу: всі кудись біжать, щось кидають, забувають чашки з надпитим чаєм, дві купки шкарпеток лякливо визирають з-під ліжка, по підлозі в красивому безладі розкидані ляльки - Катя, прибери !!! - і підручники сина - ти уроки зробив? - і хто-небудь, зніміть вже білизну з сушарки, ви ж бачите, мені ніколи, я прибираю за кішкою, яку знудило шерстю на диван.

ГВИНТИК

7 kvitnja Halyna Myhal20 квітня 2019 року 15.00
Мені поклали на груди мого новонародженого синочка. Він крихтав, і щипав мене своїми довгими пальчиками. Волосячко темне, очки чорні. Ну, думаю, хоч одна моя кровиночка буде на мене схожа.
-Мамочко, давайте одягнемо вашого синочка.- сказала медсестра і понесла 3500грам і 52 сантиметри мого щастя одягатися.
Я ж дивилася, як сонячне проміння освітлює родзал. Відчувала, як у душі бринить щастя, як калатає моє серце в якому оселилася ще одна материнська любов. Дякувала свому Ангелу-хранителю і посміхалася до Бога, адже все, що напланувала- розвіялось в мить. На все ЙОГО воля.
Ми хотіли ще одного малюка, і от у серпні я взнала, що в очікуванніі нового члена сім’ї. І вирішила, що цього разу, я буду до всього готова. Адже це моя треря вагітність. У мене доня Юля, якій на той момент 15-ть, та 4-річний син Данило. І я себе в тому стані добре знаю.