Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Ми робимо те, що робить нас щасливими

178017937 5741913589182450 3366315434234431953 nЯ прийшла в гості до подруги Тані і мало не зомліла.
Все так ідеально і так красиво, що хочеться запитати, де можна купити квиток у цей музей. Все так чисто, що хочеться дістати скальпеля і негайно почати оперувати. Не квартира, а рай перфекціоніста.
Книги поскладані в порядку зменшення їх розміру. Різнобарвні свічки на поличках поєднуються з візерунком на шторах. Цукерки в вазочці під колір шпалер. Шарманнн.
- Вибач, я не встигла прибрати, - сказала подруга і поправила декоративну подушку, яка несиметрично лежала на модному дивані.
«Знущається, чи що? - подумала я. - кокетує?»
- Нічого, як-небудь витримаю, - підіграла я.
Я сама жодного дня не жила в такому порядку і, мабуть, не буду. Мій будинок - це осередок хаосу: всі кудись біжать, щось кидають, забувають чашки з надпитим чаєм, дві купки шкарпеток лякливо визирають з-під ліжка, по підлозі в красивому безладі розкидані ляльки - Катя, прибери !!! - і підручники сина - ти уроки зробив? - і хто-небудь, зніміть вже білизну з сушарки, ви ж бачите, мені ніколи, я прибираю за кішкою, яку знудило шерстю на диван.
 
Йдучи в гості, я перекинула вішак для верхнього одягу, на якого навішали цілу гора одягу, причому не обов'язково верхнього.
«Зі мною щось не так, - думала я, насолоджуючись чужим затишком. - Напевно, тільки надлюди живуть ось так, як на листівці ... »
Я ніколи так не зможу.
На наступний день вранці я посварилася з донькою. Їй два роки, а це вік протесту.
В садочку планувалося урочиста фотосесія, потрібно ошатно одягнутися. Моя незгода відкидала одну сукню за іншою, вимагала улюблену «спідницку», яку я вчора кинула в прання, коли дочка забруднила її супом.
Я пояснювала, благала, переконувала. В результаті психонула, дістала з прання спідничку, на якій суп підсох і став непомітним, чим негайно ощасливила дочку. Та весело і покірно одяглася і, щаслива, вирушила до дитсадку.
Гарне плаття я взяла з собою в пакеті, на випадок, якщо передумає.
В садку в районі шафок склубочилися батьки і діти. Дівчатка-принцеси, з бантиками і шпильками, в шикарних бальних сукнях пхикали тому, що «мама взяла не ті туфельки» або «мені жарко».
Моя ганяла в суповий спідниці і реготала над іграшковим їжаком.
Мами обговорювали, чи варто прасувати трусики і маєчки. Більшість схилялися до того, що варта, тому що «тканина після прасування стає м'якішою», і взагалі «я кожен день прасую».
Я тихо сповзала від сорому під лавку. Я ніколи в житті не попрасувала жодних трусів, ні своїх, ні чужих, а головний критерій при виборі одягу - зручно і не мнеться.
Одна мама прямо в роздягальні відпарює доньці ... бант.
«Зі мною щось не так, - думала я, дивлячись на ідеальні платтячка дівчаток. - Напевно, тільки надлюди живуть ось так, випрасовуючи кожен день ... »
Я ніколи так не зможу.
Я поцілувала доньку в маківку. Вона пахла копчениною. Суп був гороховий.
- Катю, давай плаття одягнемо? Красиве ж! Га?
- Ні, не хоцю! - затялася моя принцеса.
Я не стала напочідати. Я хочу, щоб на фотографії вона була в чудовому настрої, як зараз. А не красива, але заплакана. Через багато років я буду дивитися на цю фотографію і радіти з її солодкої кокетливої усмішки і блискучих оченят, а спідничку навіть не помічу і про суп забуду.
По дорозі на роботу я заїхала зробити мейк до Юлечки. Юлечці, на хвилиночку, під п'ятдесят, але виглядає вона на 25. Тому Юлечка, а не Юлія Міхайлівна.
Коли я її бачу, я запитую:
- Ти в холодильнику спиш, Юлечко? Або молодильні яблука під‘їдаєш? Чи може у тебе є портрет Доріана Грея, який замість тебе старіє?
Тому що це неможливо - так виглядати у п‘ятдесят.
- Це ботокс, дитинко. Гімнастика для обличчя. Косметологія. Тобі, до речі, теж пора. Он мімічні вже розперезалися, - каже Юлечка і схиляється до мене близько-близько, накладаючи тоналку на мої прищики.
«Зі мною щось не так, - думаю я, дивлячись на її ідеальну шкіру. - Напевно, тільки надлюди живуть ось так, завжди молоді і свіжі ... »
Я ніколи так не зможу.
Потім, вже напомаджена, я побігла на роботу. Точніше, на зустріч з читачами. Нещодавно вийшла моя друга книга, і тепер я проводжу зустрічі з тими, хто мене читає, розважаю їх зі сцени і завжди з недовірою та захопленням роздаю автографи: «Вам правда сподобалося?»
Я роблю те, що мені подобається, а мені за це ще й дякують, ну щастя ж!
Після заходу я зайшла до гардеробу і присіла за стійку, щоб перевзутись із мештів у чоботи. Виглядало, ніби я заховалася.
До стійки підійшли дві панянки. Вони натхненно базікали, і я не відразу зрозуміла, що мова йде про мене.
- Я коли на таких людей дивлюся, мені здається, що зі мною щось не так, - сказала одна.
- Ага, і я, - підтримує інша. - Я б вийшла і померла там, на цій сцені. А вона жартує, регоче, ніби не перед залом, а вдома. Дивлюся на неї і думаю: «Це якісь суперлюди. Я ніколи так не зможу! »
Я виринула з-за стійки з криком «Ви зможете!», вдарилася коліном і налякала дівчат. Дивом не зламала стійку.
- Ви зможете! Ви зможете !! Ви зможете !!! - закричала я, потираючи забите коліно. - Але є одне «якщо».
- Яке? - посміхнулися дівчатка.
- Якщо захочете !!!
Моя подруга Таня - дизайнер, і її будинок - це її візитівка. Створення цієї візитівки забирає весь її час, сили та талант, тому що її робота - це її покликання.
Залишається тільки на фітнес, тому що такому будинку треба відповідати. На інше не залишається, але Таня рада, що кожен день може повністю присвячувати улюбленій роботі, що її цінують клієнти, що у неї багато проектів.
Це її вибір, і він робить її щасливою.
А у тих мам з роздягальні покликання - бути мамами. Жити інтересами і потребами своїх дітей.
Вони так швидко ростуть, ці діти, і скоро зовсім дорослі дочки і сини підуть на побачення, тому ці мами ловлять момент і кайфують від можливості випрасовувати платтячка і трусики своїм дітям, які, звичайно, цього не запам'ятають.
Зате мами запам'ятають. Запам'ятають цей солодкий період як найбільш зворушливий, коли у них було так багато можливостей бути поруч з дітьми, відчувати себе мамами, потрібними, хорошими, ідеальними. Найкращими.
Це їхній вибір, і він робить їх щасливими.
Я пишу тексти. І це моє покликання. Я вибираю саме цю діяльність, тому що я егоїстка і хочу бути щасливою.
Тому що в цей момент я не просто щаслива, я вчу цьому навику своїх дітей. Передаю їм ці флюїди - внутрішнього тріумфу. Хоч і роблю це в домашньому безладі, в халаті і зі зморшками, що розсипалися по обличчю.
Ми всі егоїсти. Ми робимо те, що робить нас щасливими, інтуїтивно вибираючи це з мільйонів інших справ. І це чудово.
Це означає, що з усіма все так!
З усіма все нормально!
Просто хтось сьогодні в непопрасованих трусах.
Ольга Савельєва
Переклад - Психологічна студія СЕНС