Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

Хіба ж можна відмовитись від Дива?

hiba mozhna vidmovytys vid dyvaДо Дня святкування 9-річниці "Дня сім"ї в очікуванні дитини", квіти для учасниць діючої групи і трояндовий масаж для навчання релаксації. Дива небесні Напевно, це буде дивне признання - я захоплююсь вагітними жінками! Жінки можуть робити і творити різне. Але найважливішим їхнім творінням є народження дитини. Народження нового життя. Таємниці з таємниць. Як і герої телепузиків - вони мають смішну ходу. Вони виглядають щасливими ще за 100 метрів до того, як підійти до них ближче. Щасливі і радісні, як маленькі діти, вони помічають красу навколо, тішаться м’якими і ніжними іграшками і малюсінькими пінеточками, купленими наперед. Щасливі - в очікуванні, в пізнанні нових відчуттів, метеликів в животі, перших рухів і тупотінь ніжками. Кохання, яке живе в животику, змінює їх самих, весь світ навколо них, наповнює світлом усе єство. Даруючи море тепла і ласки, чарівні красуні несуть музику і надію в своєму лоні. А в серці. А в серці в них ховається щось істинне й глибоке. Воно живе своїм, окремим, незрозумілим для інших життям, казками, мріями. Так, це не завжди легко, а й часто втомлено, долаючи труднощі і здаючи аналізи, незважаючи на самопочуття і проблеми, терпляче очікують вони на своє майбутнє.

На зустріч. Будують плани, сповнюючи нелегку, але велику місію - бути Мамою, несучи людству право на життя, несучи творіння любові у світ. Диво небесне… Майбутня мамуся, незважаючи на вік, потребує підтримки і любові коханих, щоб самій стати коханням для маленького Дива. Прийде час - і сльози щастя, радості наповнять її очі, приймаючи дитину в цьому світі. Скільки б років не минуло з початку людства, сповнений тихою ласкою мамин погляд зігріє в холодну зиму, додасть сили і віри, подарує натхнення. Добрий дім і добрі батьки стануть силою на все життя. А дитина - це навіть більше як життя. Це аванс безсмертя. Кожен день у світі відбуваються дива. Хтось народжується, когось беруть в сім’ю з дитячого будинку, хтось вирішує виношувати небажану дитину, хтось мліє від перших слів дитини і усмішки беззубого ротика. Народжуйте і не хвилюйтесь, що світ розділиться на до і після. Він обов’язково стане кращим, адже у ньому житиме Ваш малюк, нове маленьке щастя. Хіба ж можна відмовитись від Дива?

Марія Хомів, психотерапевт