Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Відеогід вагітності (Другий триместр)

Другий триместр становить період з 14 по 28 тиждень. До кінця 14 тижня, як правило, формування плоду завершується, маленька людина починає отримувати їжу через плаценту, у нього сформовані всі системи і органи. Вже чітко прослуховується серцебиття малюка, а до початку 16 тижня можна відчути рух і поштовхи (якщо це не перші пологи), якщо вагітність перша, то рухи й поштовхи відчуваються ближче до 20 тижня.

У психологічному плані, другий триместр більш стабільний, вже немає таких гормональних змін і перепадів, настрій більш стабільний. Жінці важливо отримувати позитивні емоції та враження. Відчуваючи свого малюка всередині, жінки відчувають емоційний підйом. Проте в цей час загострюється підсвідома і несвідома діяльність природних інстинктів, найчастіше поведінка жінок пов’язана з проявом їх дії.

У плані фізичного здоров’я, другий триместр загрожує появою печії (з загальнопоширеними чутками про те, що малюк буде рудий, це не пов’язано), набряків, може змінитися стан вен, вони стануть більш опуклими, іноді з’являється на шкірі червона сітка капілярів. Може виникати анемія, при нестачі заліза в організмі матері, серцебиття, можуть з’явитися неприємні відчуття в області живота і спини через зростаючу вагу матки.

До кінця другого триместру малюк досягає ваги в 700 грам, а довжина його становить близько 35 см. Молочні залози до цього моменту готові продукувати молоко.

14 тиждень. Можливі причини викидня

15 тиждень. Вагітність та шкідливі звички

16 тиждень. Навколоплідна рідина

17 тиждень. Відпустка під час вагітності

18 тиждень. Міфи, пов'язані з вагітністю

19 тиждень. Спосіб життя під час вагітності

20 тиждень. Поради вагітним від юриста

21 тиждень. Йога під час вагітності

22 тиждень. Сканування мальформацій

23 тиждень. Правильне харчування. Частина 2

24 тиждень. Підготовка до пологів. Частина 1

25 тиждень. Секс на пізніх термінах

26 тиждень. Навколишнє середовище

27 тиждень. Лікування під час вагітності

За матеріалами