Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

9 місяців розвитку

ЗачатиеЗачаття. Початок життя

Життя починається з моменту запліднення, злиття двох клітин. Коли ми були такою клітиною, то все, - стать, група крові, колір очей, інтелект і таланти, смак і побудова білків організму, - все це вже було записано в генетичному коді 46 хромосом. Далі ми тільки росли і розвивались, отримуючи кисень і харчування. Нам було визначено жити близько девяти місяців у лоні матері. З моменту зачаття це уже істота, яка ніколи раніше не існувала в історії і ніколи не буде існувати знову! Це фото зроблене через 30 годин після зачаття. Через вісм днів цей індивід зупиняє місячні у матері и контролює на час вагітності її тіло.

Зародыш (ребёнок) 6 недель

6 тижнів: фіксується робота головного мозку

Тут ви бачите шеститижневу дитину, три тижні тому у неї почало працювати серце і перекачувати кров, що належить цій дитині. Вона навіть може мати іншу групу крові, ніж  мати. За допомогою електроенцефалографа можуть бути записані її мозкові імпульси, це є юридичним доказом, що людина жива. Це неймовірно важливе відкриття!

7 тижнів: може тупнути ногоюЗародыш (ребёнок) 7 недель

Семитижнева дитина вільно плаває в навколоплідній рідині. Якщо щось лоскоче її ніс або рот, вона відкидає голову і реагує на будь-яке подразнення. У цьому віці маленька дитина починає робити точні рухи. Виразно прослуховується серцебиття дитини.

9 тижнів: дитина хапає рукоюЗародыш (ребёнок) 9 недель

Сучасні ультразвукові дослідження дають можливість дізнатися багато що з життя ненародженої дитини. Бачити свого сина або дочку, що рухаються в утробі своєї матері, за допомогою УЗІ - це радісне переживання для батьків. Вони можуть бачити, наприклад, як їх малюк смокче палець. Якщо якимось предметом доторкнутися до його руки, то він схопить його, а якщо предмет колеться, то дитина швидко відсмикувала б руку (це показали спеціальні зйомки під час аборту дітей).

Зародыш (ребёнок) 10 недель10-11 тижнів: дитина відчуває дотик.

Зараз він може ковтати навколоплідну рідину, в якій плаває. Канал шлункової кишки всмоктує їжу. Дитина пісяє і її кишечник слабо скорочується. Таку дитину можуть убити методом хірургічного аборту. Дослідження показали, що діти, що не народилися, так само, як і ми, відчувають біль і дотики, світло, тепло і шум.

11 тижнів: усі системи органів почали працювати

Зародыш (ребёнок) 11 недельЗародыш (ребёнок) 11 недель - ножкиЦі маленькі людські ніжки абсолютно сформовані. Не дивлячись на те, що дитина могла б стояти на мізинці матері, у неї вже є повіки, нігті, відбитки пальців. Починаючи з цього віку, вона остаточно сформований і продовжується тільки зростання вже існуючих органів: є скелет, нервова система, кровообіг, дихання і т.д. Всі системи органів почали функціонувати. Вона живе і чекає своєї появи на світло.

14 тижнів: диво розвитку!Зародыш (ребёнок) 14 недель

Дитина на цьому знімку трохи молодша 14 тижнів. В цей час її серце перекачує 24 літри крові в добу! Вона стає вже великою. Матері, батьки і лікарі! Зверніть увагу на цю досконалість організму; як ви можете допускати жорстоке вбивство такої істоти?

18 тижнів: дитина повністю сформована

Зародыш (ребёнок) 18 недельЦьому чудовому малюкові 18 тижнів і на законних підставах він може бути убитий. Лікарі, що замовчують правду, говорять “там нічого не немає”, підштовхують жінку на аборт, і у багатьох після того, як вони дізнаються правду, виникають важкі стреси.

Життєздатний лише завтра?Зародыш (ребёнок) 18 недель

Цьому малюкові 18 тижнів. Іноді говорять про поняття “життєздатність”. Під цим розуміється той час, коли дитина здатна вижити поза лоном матері. Не так давно ця грань між життям і смертю була 30 тижнів, потім знизилася, до 28, потім до 25, тепер життєздатність наближається до 20 тижнів.

Сенсація! 19 тижнів: дитина вижила!

Недоношенный ребёнок - 19 недель Це Кенні Кинг, що народилася недоношеною, на терміні вагітності 19 тижнів (повний термін 40 тижнів). На фотографії вона з мамою Єлизаветою Кинг. Кенні важила всього 510 грам при нормальній вазі дитини 2,8-3 кг Коли була зроблена ця фотографія, дівчинка важила 2,5 кг

Шановні Міністри охорони здоров’я і освіти, головні лікарі клінік, де проводяться аборти, ми благаємо Вас, якщо цю машину смерті неможливо зупинити, то дайте повну освіту в цих питаннях. Адже навіть на пачках сигарет ви пишете, що це шкодить здоров’ю, тим самим людина має повну свободу вибору. Забороніть у своїх клініках схвалення абортів, що мотивуються будь-якими соціальними причинами. Перш ніж жінці буде підписано напрям на аборт, повністю прояснитеіть їй, використовуючи наочну допомогу.

Є безліч свідчень, що жінки, що відправилися на аборт, не мали уявлення, що всередині них розвивається повністю сформований організм. Багато жінок заявили протест лікарям в приховуванні правди.

Перш ніж дівчинці стати жінкою, а хлопчикові чоловіком, роз’ясніть зі шкільної лави всю важливість материнства і батьківства, необхідність духовного і етичного відношення до цього питання. Тільки тоді, коли людина навчиться поважати і цінувати життя іншої людини, вона зможе цілком присвятити себе Батьківщині і народу.

Коли починається життя людини? (РУХ "ЗА ЖИТТЯ")