Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Все про вагітність: сорок другий тиждень

42 weekМабуть ви маєте таке враження, ніби над вами жорстоко пожартували, але ви дійсно скоро народите. Жоден лікар не дозволить, щоб жінка виношувала дитину більш ніж на 2 тижні довше за встановлений строк, так що кінець насправді близько. І дякуємо Богу на сучасну медицину!

Цікаво, що відбуватиметься з вашим тілом, дитиною і життям цього тижня? Читайте далі…
Про що ви думаєте:
«Я буду вагітною до кінця своїх днів, чи не правда?»

Ваше тіло
Ви питаєте себе, що ви такого зробили в минулому житті, що в цьому маєте носити дитину на 2 тижні довше? Ви занепокоєні і почуваєте себе незручно, а маляті дуже зручно в вашому животику (чому ж ще, ви думали, воно не хоче виходити?). Спробуйте розслабитися, продивіться в 32 раз свій улюблений фільм і подумайте про те, що маля скоро буде поруч з вами.

Старші жінки можуть розповісти вам про можливість стимулювання пологів вдома, що ви могли б спробувати. Може для вас має спрацювати касторова олія, довга прогулянка чи секс? Тоді візьміть собі супергостру страву з колосальною кількість спецій і спробуйте «витравити» дитину звідти.

Ваша дитина
Це не сильно вам допоможе, але 10% вперше вагітних жінок виношують дитину на 2 тижні довше за встановлений строк. То ж якщо інших проблем немає, то ви така не одна. І хоч вам так зараз і здається, вагітність не тягнутиметься вічно. Майже немає таких випадків, щоб жінки доношували дитину до кінця 42 тижня. Так що з дня на день ви триматимете маля вже на руках.

Навіть народжена в четвертому триместрі дитина може мати плями і недоліки на шкірі. Це повністю безпечно, то ж не переймайтеся. А ще, діти, виношені 42 тижні, при народженні мають дуже довгі нігті і густіше волосся.

Під час народження дитина продемонструє вам більш за 70 різних примітивних рефлексів.

Цього тижня маля вже важить від 3,5 до 4 кг (а може навіть і більше) і досягло 51-55см

Ваше життя
Напишіть про вашу вагітність в щоденнику чи в листі до дитини. Напишіть там все, про що видумали, навіть якщо вам зараз здається, що ви нічого не пам’ятаєте. Ви обов’язково все згадаєте.

Поки ви пишете листи, не забудьте написати одного мамі чи іншій надзвичайній жінці з вашого життя.

Джерело: mama-tato.com.ua (За матеріалами 3D Pegnancy)