Все про вагітність: сороковий тиждень
Клас! Ви це зробили! Тепер кожного дня може статися так, що ви вже триматимете дитину на руках, дивитиметься в її очі, і тихенько шепотітимете: « я така щаслива бачити тебе!».
Цікаво, що відбуватиметься з вашим тілом, дитиною і життям цього тижня? Читайте далі…
Про що ви думаєте:
«Сподіваюся, що маля не успадкує носика своєї тітки».
Ваше тіло
Ви перетнули фінішну лінію – то ж де дитинка?! Так як дуже мало дітей народжуються у встановлений час, вам не варто перейматися через те, що щось не так. Не падайте духом. Поки ви маєте час – приведіть себе до ладу.
Дізнайтеся про всі ознаки і симптоми пологів, щоб ви їх впізнали одразу. Продивіться ще раз свої записи щодо того, як і коли їхати до лікарні чи пологового будинку. Також почитайте про кожну стадію пологів окремо, щоб вас нічого не хвилювало. Звісно, в цій ситуації ви і так будете хвилюватися але треба, щоб ви були підготовані.
Ніхто напевно не знає, як починаються пологи, але деякі дослідження показали, що маля посилає гормональний сигнал до плаценти, який означає, що зараз саме час починати штовхати. Так що дитинка з’явиться саме тоді, коли буде найбільш готова.
Ваша дитина
Вітання! Манюня в вашому животику повністю готова народитися. Це добрі новини. Але є і не такі приємні: народжувати в той самий встановлений час дуже важко, навіть для самих сильних. Насправді, більшість жінок, що вагітні вперше, народжують через пару тижнів після встановленого часу. Дитинка вже повністю готова, так що чекайте на неї з дня на день.
Так як ваші гормони проникли до дитини, її статеві органи (навіть груди) можуть бути трошки збільшені під час народження. Деякі думають, що це може бути приводом для хвилювання, інші ж вважають це цілком нормальним.
При народженні у маляти сформовані всі 300 кісток. Деякі з них зростатимуться пізніше, ось чому в дорослої людини всього 206 кісток.
В цей момент діти дуже різняться у своїх розмірах, але середня доношена дитина важить біля 2,8 – 3,2 кг і досягає 50 см
Ваше життя
Поки ви маєте весь цей вільний час, можете почитати якусь літературу на тему материнства. Не ті, що ви читатимете дитині. А такі, де написано, наприклад, що ви матимете купляти після народження для себе і дитини. Впевніться, що ви вже в цьому розбираєтеся.
Поштовхи будуть все сильнішими, не сподівайтеся на те, що спатимете спокійно всю ніч. Маля може розбудити вас щохвилини. Товчки легше переносити, якщо розслабитися і не сильно звертати на них увагу.
Ви ще по десять разів на день бігатимете до дитячої, щоб впевнитися, що там все добре. Але як прикольно гратися з радіо-нянею!
Впевніться, що ви можете скласти і розкласти коляску і що все добре с автокріслом.
Джерело: mama-tato.com.ua (За матеріалами 3D Pegnancy)