Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Все про вагітність: тридцять восьмий тиждень

38 weekЗа пару тижнів ваш синдром «влаштування» досягне апогею. Ви будете зайняті пранням і складанням дитячих речей. Якщо ви все ще не встановилидитяче ліжечко, люльку тощо, то зараз самий час зробити це.

Цікаво, що відбуватиметься з вашим тілом, дитиною та життям цього тижня? Читайте далі…
Про що ви думаєте:
«Будь ласка, тільки щоб в мене не відійшли води в незручний момент: під час зустрічі з клієнтом, на педикюрі чи в ресторані…»

Ваше тіло
Так як ваша матка розширюється, у вас може текти рідина. Вона густа і схожа на слиз; ця рідина захищає вашу матку і попереджує попадання інфекції протягом вагітності. По мірі виконання своїх функцій, рідина покидає матку.

Але виділення цієї рідини не є точною ознакою того, що починаються пологи.

Ви також можете помітити рожеві чи «кров’яні » виділення – це ще одна ознака того, що матка розширюється.

Відколи почнуться такі інтенсивні виділення, будьте готові до регулярних, сильних та болючих переймів чи інших ознак того, що вам слід зателефонувати до лікаря і їхати до пологового будинку.
Ваша дитинка
В кишечнику маляти накопичилася значна кількість меконію (першорідного калу), який вийде скоро після його народження і ви отримаєте свій перший досвід.

Ось ще що відбувається:

Маля, мабуть, вже себе подряпало трішки, адже його нігті настільки вже довгі, що обплітаються навколо пальчиків.

Легені дитини продовжують розвиватися, а її мозок і нервова система функціонують все краще з кожним днем. Останні розвиватимуться ще до підліткового віку.

Маля важить біля трьох кг і виросло до 48см

Ваше життя
Ви носите одні й ті самі джинси вже протягом місяця; видно, що ви давно не прали. Протягом наступних тижнів все поміняється. Хто знав, що така тендітна жінка може перепрати таку гору білизни за 2 дні? Зараз вже час поскладати дитячі речі і не забути купити засіб для виведення плям.

Спитайтеся в знайомої, яка вже має дитину, що підходило її маляті. Але не факт, що вашій дитинці це підійде. Вам доведеться приходити до всього способом спроб та помилок.

Підготуйте випраних малесеньких речей на 2 тижні вперед. Але не треба перенапружуватись і прати все на рік вперед. Вам ці речі можуть і не знадобитися зовсім. Просто складіть інші речі, щоб потім можна було здати їх до магазину, обміняти на більші розміри чи подарувати іншій майбутній мамі.

Джерело: mama-tato.com.ua (За матеріалами 3D Pegnancy)