Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Все про вагітність: тридцять четвертий тиждень

34 weekДитяча кімната вже майже готова. Ви запаслися пелюшками. Ви готові і чекаєте. І, якщо все піде добре, то чекати вам ще 6 тижнів. Так що не зводьте себе з розуму, насолоджуйтесь цим часом будучи наодинці, з друзями чи з чоловіком. Бо незабаром з’явиться дитина і ви мріятимете про такий час.

Вам цікаво, що відбувається з вашим тілом, дитиною і взагалі життям?
Про що ви думаєте:
«Добре, що скрізь є туалети, бо ж я так часто хочу пісяти.»

Ваше тіло
Ви так стомлюєтесь від свого тіла за цілий день, то чому ж ви не можете спати вночі? Чи в цьому винен кишечник, який кличе вас випорожнитись через кожні півгодини? Чи це тому, що, починаючи з 27 тижня, ви ніяк не знайдете зручної пози для сну? Чи ви не можете звільнити свою голову від постійних думок про те, що треба зробити; чи в голові постійно крутяться кадри жахливого відео, що вам показували на курсах для вагітних? Так, так, і ще раз так. Вам стане легше, якщо ви знатимете, що ви не самі. Сімдесят п’ять відсотків жінок під час третього триместру мають проблеми зі сном.

Є пози, які допоможуть вам спати краще під час вагітності. Якщо у вас паморочиться в голові, коли ви лежите на спині, то спробуйте спати на боку.

Якщо у вас з’являється таке відчуття, наче мурахи повзають по вашим ногам, то попросіть чоловіка поміняти постіль. Жартую. Ви відчуваєте як ваші ноги відпочивають, цей синдром є типовим для вагітних жінок. Якщо подумаєте перекласти на когось частину домашньої рутини – це правильне рішення.

Ваша дитина
Тепер ваше маля виглядає так, наче воно вкрите шаром сирного крему. Це густа біла рідина, яка захищає його шкіру від амніотичної рідини. Після народження дитини ви ще зможете побачити на ній залишки цієї речовини у важкодоступних місцях: під пахвами, за вушками та в паховій області, якщо це буде дівчинка.
Тоненький пушок, який вкриває тіло дитини під час її знаходження в матці, майже зійшов. Маля вже починає виробляти свою власну імунну систему замість того, щоб залежати від антитіл, які приходять крізь плаценту.
Цього тижня ріст вашого маляти вже складає майже 18 дюймів і важить біля 2 250 грамів.

Ваше життя
Чи ви хочете кричати, чи народжувати тихенько, чи щоб поруч були ваші родичі з камерами, це все вирішуєте ви з партнером (але, звісно, ви повинні мати перевагу в голосуванні).
Найкращий спосіб відпрацювати все – це спочатку написати план народження, який ви маєте узгодити з чоловіком, родиною та акушерами. Дуже добре, якщо цей план вир роздрукуєте і додасте до медичних документів, це допоможе лікарям та надасть сил і впевненості чоловіку, якщо він матиме розмовляти з вами під час того, як від потуг ви навіть дихати не зможете.

Запишіть спокійну музику на свій МР3-плеєр, спеціально для пологів. Пошукайте музику для медитацій чи будь-що, що вас заспокоюватиме.

Джерело: mama-tato.com.ua (За матеріалами 3D Pegnancy)