Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Все про вагітність: двадцять сьомий тиждень

27 weekВагітна мама

Ви почуваєтеся цілком нормально? Слідкуйте за цим! Але є жінки, які потерпають від найрізноманітніших симптомів. Наприклад, виділення з матки. Завдяки гормонам вагітності, тканини вагіни стають слабшими і легше розтягуються, готуючись до пологів. А через надлишкову кількість крові й зміну рівня pH, слизова оболонка працює більше, ніж завжди. Для деяких матусь результатом цього може стати значно більша, ніж завжди, кількість вагінальних виділень, які під кінець вагітності можуть стати схожі на білу, густувату сечу з кислим запахом. Деякі матусі можуть подумати, що втрачають амніотичну рідину - не переймайтеся, амніотична рідина схожа на воду, чиста і прозора, і не має запаху. Але якщо ви маєте серйозні симптоми, одразу йдіть до лікаря.

Надлишковий прогестерон робить капіляри у вашому носі і роті тоншими і ближчими до поверхні. То ж у вас можуть з'явитися кровотечі з носу, «криваві жувальні гумки» і псування зубів, так що візит до дантиста може бути не таким приємним, як зазвичай. Дослідження показали, що ваші зуби не втрачають кальцій, а просто стають більш чутливими до руйнівних процесів. Просто не забувайте їх чистити!

Як і всі м'язи вашого організму, сечовий міхур також послаблений. Деякі жінки можуть відчути, що вони трошки впісялися, в основному від кашляння, чхання та сильного сміху, особливо під кінець вагітності, коли на міхур тиск ще сильніший. Не забувайте про вправи Кегеля- це допоможе вам до кінця вагітності. Оберіть зручну білизну - більшість мам через це проходить, ви не впісюєтесь, ви просто вагітна. Жінки, які ніколи не хропіли, можуть тепер хропіти наче паровоз. Цьому також сприяє прогестерон, так як він спричиняє на органи дихання таку ж дію, як і алкоголь.

М'язи очей також схильні до розслаблення. Це може змінити вашу візуальну активність. Жінки, які носять контактні лінзи, можуть відчувати сухість, почервоніння та запалення в очах. Одягніть окуляри, а до лінз повернетеся пізніше. Це не час купляти нові дорогі окуляри чи лінзи. Після пологів зір стане таким, як і був. Проте є й переваги: кров циркулює краще і завдяки цьому ви маєте здоровий рум'янець. У вагітності все ж таки є свої переваги...

Ви вагітна, тож не дивно, що ви так часто пісяєте. Якщо у вас з'являться болі чи закривавлена сеча, це означає, що у вас інфекція в сечовидільній системі. Вагітні жінки з інфекцією в сечовому міхурі можуть мати дуже інтенсивні скорочення Брекстона Хікса. Не ігноруйте ці симптоми і підіть на огляд до лікаря. Якщо ви не звернете на це уваги, інфекція з сечового міхура може потрапити до ваших нирок. А це боляче. Пийте більше води, порадьтеся з лікарем, приймайте більше вітаміну С, їжте більше цитрусових, фруктів і пийте більше журавлиного соку, тому що бактерія не може жити в кислому середовищі. Якщо в домашніх умовах інфекція не проходить, то безпечний для вагітності антибіотик точно її вилікує. Багато жінок кажуть, що їсти кисломолочні продукти та натуральні йогурти також допомагає.

Майбутній тато

Ваша дитина вже майже готова! Ще не зовсім готова народитися, але при передчасних пологах, скоріше за все, виживе. З одного боку, ви маєте радіти, що все йде добре, але з іншого боку ви маєте серйозно себе підготувати до пологів. Чи ходите ви в групу для вагітних з жінкою? Там мають навчити, як приймати пологи самому вдома. Про всяк випадок.

Якщо потуги починаються передчасно - між 36 та 37 тижнем - одразу подзвоніть лікарю чи в швидку допомогу, дитині буде потрібна негайна допомога. Ви маєте продумати, як краще дістатися лікарні в разі передчасних пологів. Багато батьків по декілька разів помилково викликають швидку, коли насправді пологи ще й не збираються. Зате потім все відпрацьовано.

Джерело: mama-tato.com.ua (За матеріалами 3D Pegnancy)