Загроза переривання
У жінки, що відчуває загрозу переривання вагітності, виникає ціла гама негативних відчуттів та переживань: невпевненість в собі та у стані малюка, туга від примусового ліжкового режиму, гнітючі питання типу «А може все даремно?», відчуття неповноцінності, та інші. Присутній постійний страх викидня, болі, крові, втрати малюка, власної неспроможності. У критичні періоди слабо віриться у сприятливий результат. Вся гама таких почуттів неминуча. Просто боротися з ними малоефективно. Прийміть їх. Лише спробуйте усвідомити й інші почуття, більш обнадійливі, і ті, які реально дозволяють покращити ваш стан. Подивіться на проблему з іншої сторони. Людина не дуже цінує те, що в неї є. І часто починає цінувати по-справжньому лише тоді, коли втрачає або перебуває на порозі втрати. Чи це близька людина, здоров'я, матеріальні блага. Те, що ми можемо втратити, стає для нас набагато цінніше і значиміше. При загрозі переривання вагітності ціль успішно виносити та народити стає недосяжною. І від цього ще більш важливою, бажаною. Спробуйте зрозуміти чому ви попали у таку ситуацію, що потрібно підкоригувати в собі.
Якщо ви зможете зрозуміти причину, що потягла за собою загрозу невиношування, а потім почати прикладати зусилля для коригування ситуації – ви опинитесь на вірному шляху виходу із кризи. Постарайтесь взяти з цього важкого досвіду максимальну користь. Зберіть волю в кулак. Це ваш організм. Процес вагітності в більшості залежить від сили духу, морального настрою. Налаштуйтесь на краще. Якщо ви постараєтеся виконати свою роботу добре, природа обов'язково теж постарається, і в свою чергу, зробити все, що від неї залежить.
Яким би плаксивим не було ваше становище зараз, пам'ятайте, що доки ви живі, - не все втрачено. І можна знайти вихід з будь-якого положення. Те, що гусениця називає кінцем світу, біолог називає метеликом. Крила для повноцінного життя є у кожної людини. Важливо їх знайти, відмити, розправити. І повіривши у свої сили, злетіти.