Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Аффірмації

Хочемо ми цього чи не хочемо, визнаємо її існування , чи заперечуємо - від підсвідомості нікуди не дітись. І час від часу вона нам суттєво заважає в досягненні позначених цілей. Гармонійні відносини свідомості та підсвідомості – це потужний ресурс для вирішення проблем.

Афірмація – це ствердження, що несе в собі позитив. Воно дозволяє закласти нову програму, згідно якої почне працювати ваша підсвідомість. Щоб зрозуміти принцип її дії, достатньо собі уявити посудину з нечистою водою, в яку постійно ллється вода. Через деякий час нечистої води в ній не залишиться. Вважається, що негативні думки притягують негативні події в наше життя.

З допомогою афірмацій ми замінюємо їх на позитивні. Як би не відрізнявся текст афірмацій, всі вони підлягають єдиному правилу: в ній не повинно бути частки «не». Бажано використовувати формулювання , які «нібито» ставлять підсвідомість перед фактом що відбувся: якщо ви скажете «Я хочу бути стрункою» - підсвідомість відповість по аналогії «Ти хочеш бути стрункою», якщо ви скажете «Я здорова», у відповідь ви отримаєте «Ти здорова». І всі ваші наміри повинні бути спрямовані лише на благо. Існує багато варіацій на тему вплив словом. Вони якоюсь мірою нагадують сукню: щось можна купити в магазині готового одягу, щось пошити на замовлення. Існує навіть мода на афірмації.

Готові рішення

Методики, що дають позитивний настрій, дуже багато! Виберіть ту, яка підійде саме вам.

Я всі складності на роботі долаю весело та успішно, весело та успішно. На протязі цілого робочого дня веселе-веселий життєрадісний настрій, веселе-веселий життєрадісний настрій.

В 90-х роках були популярні оздоровчі Ситінські настрої – російська система з вже готовими текстами на різні випадки життя. ЇЇ автор – Г. Г. Ситін називає свій метод словесно-образним емоційно-вольовим управлінням станом людини. Читаючи настрій можна зловити себе на думці, що справа не тільки в змісті, що є в словах, але і в особливій методично-гіпнотичній постановці фраз.

Я широко розкриваю обійми світу і заявляю йому з любов'ю, що я заслуговую і приймаю все найкраще в ньому.

Після цього настав час моди на американське і всі стали читати-застосовувати Стверджувальні Афірмації від Луізи Хей, їй вони допомогли не впасти духом та зберегти душевні сили для боротьби з раком.

Зараз в моду входить hand made: все більше жінок з почуттям гумором складають Креативні Хвалілки (придумала цю методику Ліссі Мусса), вони допомагають підіймати самооцінку. Хвалілки необхідно складати на прогулянках і при цьому від душі веселитись.

Досить часто вирішити проблему допоможе звичайний аркуш паперу та олівець.

1 ЕТАП

Отже, якщо вас пригнічує психологічна проблема, чи у вас поганий настрій – відкладіть повсякденні справи, виберіть затишне місце, щоб побути в спокої та самоті. Сконцентруйте увагу на своїх фізичних, тілесних почуттях. Постарайтесь знайти в своєму тілі відчуття, припустимо пов'язані з негативними емоціями, які ви відчуваєте. Віднайдіть ті ділянки свого тіла, де особливо помітний фізичний дискомфорт – це може бути головна біль, чи «ком» в горлі , чи сусальне почуття порожності «під ложечкою». Саме ці відчуття служать матеріалом для подальшої роботи, даючи сигнал про психологічні зміни, які відбуваються в організмі на несвідомому, чи підсвідомому рівні.

2 ЕТАП

Візьміть чистий аркуш паперу, розділіть його на дві половини вертикальною лінією. На лівій, «темній» половині напишіть ту негативну думку, яка першою приходить в голову, коли ви думаєте про проблему, що виникла. Вимовте її в голос чи подумки, «про себе». Поспостерігайте, яким чином при цьому реагують дискомфортні тілесні відчуття – як правило, вони посилюються.

Наприклад: Я нервуюсь через пологи.

3 ЕТАП

Тепер таким же чином почніть вимовляти твердження, зворотні за змістом – як аргументи в суперечці, які допомагають подолати протилежну точку зору (а саме – переконати власну підсвідомість, від якої безпосередньо залежить ваше емоційне благополуччя та оптимістичний настрій). Не можна говорити "Я не буду нервуватись через пологи". Перебирайте варіанти, віднайдіть саме такий, на який «відгукнеться» тіло. Робіть це повільно, не спішіть, якщо є відгук, то саме ці «установки» виявились найбільш переконливими для вашої підсвідомості. Найбільш ймовірно, що запрацює щось на зразок «Я спокійна до пологів, і під час них». Запишіть їх на правій стороні аркуша. Зазвичай достатньо підібрати 4-5 таких фраз і 15-20 хвилин достатньо, щоб ваше самопочуття нормалізувалося. Постарайтесь добавити до цієї «установки» порівняння – підсвідомість добре сприймає образи.

Наприклад: Я спокійна. Я щаслива. Мої пологи гармонійні, легкі.

Я чудова мама. В мене багато грудного молока.

4 ЕТАП

Після цього розріжте ваш аркуш по лінії, що розділяє. Від лівої половини ви можете позбутись і забути про її зміст. Зімніть папір та викиньте його в корзину для сміття. Можете придумати для себе цілий ритуал знищення негативних думок, що містить в собі святкове спалювання зловісного аркуша та розвіювання попелу. А можете, що більш практично, поєднати два способи, проробивши перший в реальності, а другий – в своїй уяві.

5 ЕТАП

Праву половину аркуша збережіть та запам'ятайте весь ваш «правий» перелік позитивних думок. Це і є ваші особисті афірмації – ствердження, що створюють життєстверджувальний настрій, який допоможе вам у важкі хвилини.

Приклад аффірмацій-

Я знаю, я відчуваю, я усвідомлюю, я розумію, я бачу, що моя вагітність проходить успішно, і результатом цієї гармонійної вагітності є народження здорової дитинки!

Я знаю, я відчуваю, я усвідомлюю, я бачу, я розумію, що я легко народжую здорову дитинку!

Я знаю, я відчуваю, я усвідомлюю, я розумію, я бачу, що втілюю в життя успішну вагітність, яка закінчується легкими родами здорової дитинки!

Усі мої органи працюють злагоджено та гармонійно, забезпечуючи умови для процвітаючої вагітності та росту і повноцінного розвитку дитинки!

Усі мої гормони продукуються в кількостях необхідних для успішної і процвітаючої вагітності!

Моя матка розкривається бутоном, збільшуючись і створюючи найсприятливіші умови для росту і повноцінного розвитку дитинки, та оберігає її кожну хвилину.

Моя дитинка росте та повноцінно розвивається кожну секунду!

Моїй дитинці затишно і комфортно в теплій, м'якенькій та просторій матці.

Я довіряю своїй дитинці, своєму організму та Всевишньому Творцю.

Шийка моєї матки щільно закрита і міцно утримує мою дитинку та навколоплідні води всередині матки аж до самих родів.

Товщина моєї плаценти відповідає нормі.

Плацента успішно виконує свої функції, захищаючи дитинку від негативного впливу та постачаючи її киснем та корисними речовинами.

Моя плацента піднімається вище, створюючи найкращі умови для росту і розвитку дитинки.

Моя дитинка активно росте та повноцінно розвивається кожну секунду.

Я налаштовую себе на своєчасні легкі пологи.

Я спокійна і упевнена в собі.

Я упевнена в своєму тілі.

Я прагну добре зрозуміти і осмислити, те, що пологи відбудуться в термін і в свій час.

У свій час стануться пологи.

Я твердо вірю, що отримані знання допоможуть мені.

Я повністю прагну відкинути всі сумніви в тому, що пологи пройдут легко і щасливо.

Я абсолютно упевнена в тому, що з посмішкою і радістю допоможу моєму дитяті з'явитися.

Всі мої органи здоровіють і міцніють, готуються до участі в пологах.

Головний і спинний мозок працюють абсолютно правильно, абсолютно точно.

Головний і спинний мозок посилають чіткі і здорові імпульси до всіх органів мого організму.

Всі мої органи працюють чітко, весело, енергійно.

Моє дихання легке, вільне.

Кожна клітинка мого організму дихає легко, вільно.

Кров вільним потоком струмує по судинах, омиває всі мої органи.

М'язи матки отримують досить кисню і живильних речовин.

В визначений термін матка буде готова зробити визначену роботу.

Кожна перейма наближатиме радісну зустріч з моїм дитям.

Кожну перейму я зустрічатиму з радістю.

Я знаю, що можу повністю контролювати своє дихання.

Я можу прискорювати і уповільнювати дихання, покращуючи самопочуття своє і мого дитяти.

Я всіма силами підтримаю своє дитя у важкий для нього момент.

Я спокійна і впевнена в собі.

Я прагну добре зрозуміти і осмислити те, що всі розмови людей про важкі і болісні пологи не мають до мене жодного відношення.

Я продовжую здоровіти і міцніти незважаючи на всі розмови про болі і труднощі в пологах.

Я прекрасно пам'ятаю всі прийоми знеболення і твердо вірю в їх ефективність.

Я твердо знаю, що отримаю в пологах насолоду і радість.

Це буде дивне свято для мене і мого дитяти.

Я дуже горда тим, що свідомо беру участь в підготовці цього свята.

Кожен прожитий мною день наближає моє свято.

І це свято буде святом всієї нашої сім'ї, яке продовжуватиметься все життя.

Я буду годувати малюка грудним молоком довго, легко і комфортно.