Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Гімнастика

Чудово, якщо зможете подолати лінь і знайдете час для вправ. Вони будуть ефективними, якщо їм приділяти 10-15 хвилин на день, але важливо займатися щоденно, тобто регулярно. Що це за вправи:

- Стоячи боком до спинки крісла, впертися на неї руками і відводити ногу в сторону так зависоко, як вам комфортно – по 6-10 раз для кожної ноги.

- З таким самими упором піднімати зігнуту в коліні ногу до живота.

- Розставивши широко ноги, повільно присісти і декілька секунд втримуватися у такому положенні, можна попружинити. Повільно піднятися та розслабитися. Можна повторити 3-5 раз.

- Присісти почіпки, одну ногу випрямити і відставити в сторону. Переносити вагу з однієї ноги на іншу декілька раз під ряд. Витягнуті вперед руки допоможуть тримати рівновагу.

- «Метелик» - сісти або лягти на підлогу, п'ятки з'єднати і підтягнути до промежини. Зігнуті в колінах ноги схожі на крила метелика. Помахайте ними, як метелик, часто-часто. Якщо Ви вже спробували виконати ці вправи, то відчули, що при цьому працюють м'язи внутрішньої поверхні стегна та промежини. Змінювати вправи можна на свій лад, уважно прислуховуючись до своїх відчуттів. Головний критерій до вибору вправ та їх тривалості – відчуття комфорту та задоволення.

Буденні пози. Річ йде про положення, в яких можна займатися буденними справами і просто відпочивати, але які, при цьому, непомітно готують наш організм до пологів. Застосовуйте їх частіше, чергуючи між собою:

- «Поза кравця» - у положенні сидячи, ноги схрестити перед собою.

- «Метелик» - сидячи, п'ятки з'єднати і підтягнути до промежини. Можна не рухати ногами, просто залишатися у такому положенні, але, скоріш за все «крильця» самі пустяться у танок. Це чудово і ніяк не завадить нам дивитися телевізор, читати або чистити картоплю.

- «на п'ятках» - стати на коліна, щільно з'єднавши їх, і плавно сісти назад, на п'ятки.

- «Жабка»- знаходячись у положенні «на п'ятках», розставити ноги і сісти на підлогу між п'ятками.

Вибирайте зручні для себе пози і змінюйте положення, як тільки ви змучилися.

Вправи навпочіпки (низько присісти із сильно зігнутими в колінах ногами). Спеціально виношу окремим пунктом це чудове положення. Чудове воно тим, що під час сидіння навпочіпки, а особливо під час руху, працюють всі м'язи, які будуть брати участь у пологах. Користуйтесь.

Лілія Парій.
ІНСТРУКТОР ШКОЛИ ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. Анни