Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Чоловік на пологах. Чи потрібно???

Хтось казав, що з народженням дитини в сім'ї зникаю спокій, гроші, порядок, сон і поселяється щастя. Це правда.

А загалом, я завжди при можливості і після знайомства з партнерською парою і розпитування їх причин, намагаюсь розповісти мужчині що це не страшно (він ніколи особисто вам не признається що боїться а боїться), і розповідаю що він зможе вийти, поїсти, (якщо візьме щось з собою), поспілкуватись з лікарями, бути тільки в 1 періоді. Тоді чоловік більш охоче і веселіше ставиться до лікарні і пологів загалом.

І ще одне-працюючи з парнерськими родами,інколи буває, на щастя рідко,що жінка бере партнера на пологи і власне й народжує дитину-для того, щоб спасти сім"ю! Каже, от після того, як він все побачить, як я мучилась, ніколи не зможе нас залишити або сварити мене.

Це все іллюзії!!! І навіть улюблена мною позитивна психотерапія нічого не поможе. Любов або Є або НЕ МАЄ. І її не купити за гроші, страждання, пологи і дітей.

Не варто брати чоловіка на пологи і заставляти його це робити - сльозами, криками, порівнянням з кимось, історіями чужих пологів, ультиматумами, типу-ти не тато, ти-ніхто. Якщо не з тобою-піду з кумом чи сусідом, він-не боягуз!!!!

Чоловік має зробити лише власний вибір!!! Від цього залежить його ставлення до вас і любов і повага.

Подумайте чи хочете щоб він був поруч і бачив вас не такою як завжди. Чи він був з вами поруч, наприклад в гінеколога, стоматолога, в лікарні, чи бачив вас без макіяжу і тоді коли щось болить.

Роддом-не місце для експериментів.

Ви народжуєте дитину, не для того, щоб показати, яка ви-молодець, героїня, і т.і. Ви-народжуєте дитину для світу. Може сама ваш малюк напише нові вірші, придумає нові ліки, зцілить любов'ю.

Подумайте чи ван потрібна поруч людина під час пологів. І ваша справжня інтуїція, без новомодних віянь підкаже вам відповідь. Правильну відповідь.

Чоловік може іти на пологи, якщо

  • він переконаний що народженння продовжує процес зачаття і це завжди час і мить лише 2 людей , які для цього причетні,
  • він хоче допомогти жінці морально і фізично,
  • він хоче побачити народження своєї дитини (фото,відео),
  • він хоче оберігати свою жінку і дещо навіть контролювати процес (часто переконаний що лікарі сварять.....),
  • він був на лекціях по партнерських пологах, читав про це, бачив відео, готовий спробувати.