Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Біль в пологах

АНЕСТЕЗІЯ ПРИ ПОЛОГАХ

Якщо під час пологів застосовуються медикаменти або епідуральна анестезія, жінка почуває себе набагато краще, але водночас ліки у незначній кількості потрапляють до кровообігу дитини, що надає малюку надлишкового навантаження. У багатьох жінок це викликає сон та втому.

Медикаменти стримують не лише біль, а й радість після пологів. При застосуванні перидуральної анестезії жінка взагалі не відчуває болю, але це знеболювання має й побічну дію. Рухомість нижньої частини тіла повертається лише через декілька годин після припинення дії наркозу. Багато жінок під час перших годин та навіть днів страждають від головного болю та зміненого сприйняття свого тіла нижче талії.

ПОЛЕГШЕННЯ ПОЛОВОГО БОЛЮ

Дуже важливим є зручне положення роділлі. Це можливо, якщо вона розслаблена, особливо якщо зняте напруження з обличчя. Рот і губи дуже тісно пов'язані з шийкою матки. Якщо жінка стискує зуби, закусує губи, то біль тільки посилюється, а пологи не просуваються, дитинка стукає в закриті двері.

Дієвим природним знеболюючим засобом є ритмічне дихання, бо воно покращує кровообіг і постачання киснем плода, сприяє припливу енергії.

Під час пологів жінці може допомогти повільна ходьба, погойдування тіла у всіх напрямках, повороти тазом. Поза, в якій Ви почуваєте себе краще — індивідуальна, прислухай-десь до себе і оберіть: стоячи, сидячи, присівши на колінах, нахилившись. Дуже допомагає масаж. Жінка може розтирати спину, боки, живіт. Масаж — це не тільки тепло і рух, а ще й форма спілкування з новою людиною. Дуже допомагає тепло, бо сприяє покращенню кровообігу.

Якщо не розірвано плодові оболонки, то на першій стадії пологів можна, якщо води відходять, прийняти теплий душ. Допомагають грілки й теплі шкарпетки.

Якщо при пологах присутній чоловік, то найкраще обезболюють еротичні ласки, особливо сосків.

Велику допомогу жінці можуть дати самогіпноз та аутотренінг. Але цьому потрібно навчитися задовго до пологів.

АУТОТРЕНІНГ ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ ПЕРЕЙМ

Прийміть зручну позу, максимально розслабтесь, покладіть зручно руки та ноги.

Знайдіть яку-небудь крапку на стелі та дивіться на неї, рахуючи до десяти.

На рахунок «10» ваші вії закриються і ви відчуєте, що добре розслабилися та заглибились в себе. Тепер для ще більш поглибленого стану зробіть три глибоких подихи. Ви поринете в особливий стан, у якому зможете розмовляти зі своїм тілом. Потрібно сказати собі: «Мої кістки тазу роздвинуться під час проходу дитини; мої м'язи розтягуються, неначе гумові, вони легко пропустять дитину і не порвуться; мій організм підготовлений до пологів найкращим чином самою природою».

ШТУЧНЕ ВИКЛИКАННЯ ПОЛОГІВ

Лікарі можуть вважати за потрібне штучне викликання пологів. Наприклад, якщо вагітність протікає довше, ніж 41 тиждень; у випадку резус-імунізації; якщо вага дитини дуже велика і може збільшитися ще; якщо пло­довий міхур розірвався раніше терміну — до 35 тижня; при артеріальній гіпертонії, діабеті, інших хронічних захворюваннях.

Є чітко визначені показання для достроково­го розродження, про які повідомляє лікар. В усіх інших випадках суворо заборонено вик­ликати пологи раніше: це небезпечно для вагітної і плода.

Обов'язково потрібен ретельний медичний огляд. Обстеження піхви, наприклад, дозво­лить визначити ступінь відкриття матки, її дов­жину, тонус і положення плоду у піхві.

Більшість спеціалістів вважають, що проти­показаннями для штучного викликання по­логів є: положення дитини сідницями до низу; І перенесена раніше операція і на матці у роділлі, напри­клад, кесарів розтин, або опе­рування фіброми.

Препарати, які вводять у збільшених концентраціях до отримання ефективних переймів, відтворюють дію гормона — окситоцина, який викликає перейми при­родним шляхом. Ці препарати називають окситоциновими. Існують інші препарати для сти­мулювання пологів, які обирає лікар.

За матеріалами yourbaby.com.ua