Розклад занять

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Деталі проекту, теми лекцій запитувати у Viber 0679998452.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Готуємо тіло до пологів

В останні 1,5-2 тижні вагітності закінчується підготовка організму жінки до майбутніх пологів. Ця підготовка охоплює всі органи і системи, починаючи з центрів вищої нервової діяльності і закінчуючи виконавчим органом - маткою.

Готовність організму жінки до пологів характеризується цілим рядом ознак, поява яких вказує на можливість початку пологів найближчим часом. Найбільш яскраво виражені зміни відбуваються в статевих органах. На відміну від оцінки стану центральної нервової системи або гормонального статусу, що вимагає залучення спеціальних, як правило, складних методів дослідження, діагностика стану статевого апарата здійснюється за допомогою звичайних клінічних методів обстеження вагітної і нескладних тестів. До них відносяться: визначення «зрілості» шийки матки, окситоциновий тест, цитологічне дослідження вагінальних мазків.

Однак, подивимося, що ви можете зробити вдома, щоб підготуватися до пологів і пологового будинку, якщо ви в нього збираєтеся.

Підготовка шийки до пологів, розм'якшення шийки:

  • З 36 тижнів - регулярне статеве життя без презерватива. Сперма розм'якшує шийку, готує її до пологів.
  • З 34 тижнів масло Примули вечірньої в капсулах - по 1 на день, з 36 тижнів - по 2, з 39 - по 3 капсули на день. Пити.

Підготовка шкіри промежини до розтягування в пологах

Профілактика розривів і розрізів промежини (епізіотомії)

Підготовка сосків до годівлі. Профілактика тріщин сосків і маститу

  1. контрастний душ, що масажує соски
  2. повітряні ванни (більше ходити з відкритою груддю)

Заздалегідь сильно старатися не треба, тому що стимуляція сосків викликає скорочення матки

І пам'ятайте: всі ці приготування слід робити ненав'язливо, не завдаючи собі неприємних відчуттів і обов'язково проконсультувавшись зі своїм лікарем!

Джерело: mariamm.ru