Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

ЛИСТИ ДИТИНІ

lyst ljubovi mamy do dochkyСьогодні напишемо листа. Виберіть листок, на якому ви напишете сьогодні. Раз на рік пишіть лист своїй дитині! Лист, який він-вона прочитає, коли стане дорослою (им). Розкажіть йому кумедні історії про те, що трапилося з ним за цей рік, про труднощі і радощі, про те, що було важливого в вашому житті і у його житті, про ваші думки про майбутнє і так далі. Доповніть лист фотографіями, листівками, записочками і іншими пам'ятними речами, які інакше з часом зникнуть. І звичайно, не забудьте, розповісти, як сильно ви його(її) любите. Складіть в папку і забудьте на багато років. І так щороку. В день повноліття подаруйте дитині цю папку. Вона стане для дитини безцінним сховищем батьківської любові і пам'яті про дитинство. І в радісні, і у важкі хвилини вона буде для нього нагадуванням, що ваша любов оберігає завжди.