Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Цінність грудного молока

139610761 450021976000269 3142616054827873781 nГрудне молоко - легко засвоюється і повноцінно використовується організмом дитини.

Захищає немовля від різноманітних інфекцій, алергічних реакцій і захворювань, сприяє формуванню власної системи імунітету.

Забезпечує ріст і розвиток малюка, завдяки наявності в жіночому молоці комплексу біологічно активних речовин (гормони, ферменти, фактори росту, імунні фактори тощо).

Сприяє розвитку позитивного психоемоційного стану, почуття захищеності у новонародженої дитини та сприяє формуванню почуття прив'язаності матері до малюка.

Прикладання немовляти до грудей, сам процес смоктання пробуджує справжній інстинкт материнства у молодої жінки, розвиває глибокі материнські почуття, ніжність, ласку, турботу. Як дорогоцінна спадщина, це передається малюкові. Дитя не просто стає міцнішим від материнського молока, воно гріється біля материнських грудей, вбирає в себе її любов і ніжність, а це є необхідним як для дитини, так і для матері.

Посилання на статтю https://smr.gov.ua/uk/dovidka/pro-tse-varto-znati-vsim-pam-yatki-gorodyanam/264-grudne-vigodovuvannya-chomu-tse-tak-vazhlivo-pam-yatka.html