Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Безпека дітей в інтернеті

happi ta jiji sylaПише Юлія Яромоленко, що до її підписниці прийшла додому поліція. Виявилося, що 8-річна (!) донька у вайбері відправляла оголені фото й інтимні відео дорослим чоловікам. Коли почався шантаж, злякалася і вайбер видалила. Але мамі нічого не сказала. А представники кіберполіції чоловіка затримали за заявою інших батьків, і вели розслідування.

Тому я завжди наголошую: правила безпеки й поведінки в інтернеті ви маєте обговорити вже тоді, коли даєте дитині смартфон, гаджет, доступ до комп'ютера. І якщо зі старшими це зробити трохи простіше (тим паче, що в Україні нещодавно вийшла чудова книжка "Життя онлайн" Луї Стовелл), то для дітлахів від 4-5 років я раджу ось оцю казку про черепашку Хаппі, яка ледь не втрапила в халепу: віртуальний друг із зообуку попросив її надіслати фото без панцира.

Одразу скажу, що все закінчилося добре!

Дякую авторці - Ira Bova Garkusha - за цю прекрасну книгу! Сподіваюся, вона допоже тисячам українських дітлахів бути в безпеці в інтернеті. А ще не засуджувати й підтримувати тих, хто помилився й таки надіслав свої інтимні фото шахраям та злочинцям.

Про те, як вчити дітей безпечно користуватися інтернетом, писала тут - https://www.instagram.com/p/B5SjI5DhBzs/
Прямий ефір з найкращою експерткою України з питань безпеки дітей в інтернеті Anastasiya Dyakova, який зібрав майже 100 тисяч переглядів, тут - https://t.me/sexinforia/65