Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Формуємо життєвий оптимізм: прості принципи

eendh3wFfnw
Найважливіші знання дитині про неї саму та про світ дають, звичайно, батьки. Цікаво, яку інформацію отримає малюк, якщо все в його середовищі пристосоване лише для дорослих? Твоя куртка так високо, до неї не дістатись... І фото на стінах дитячої кімнати на рівні зросту дорослого, для кого вони? Напевно, для дорослих гостей. Дитячі книги погортав би, але вони знаходяться високо на полицях. Ситуації, які можуть сформувати у дитини відчуття неповноцінності, неспроможності, пасивності та безпомічності - зовсім поряд і містяться в дуже простих речах. Є зовсім інший шлях, і він також в простих речах.
Важливе завдання - розвинути і укріпити відчуття самоцінності, сприяти проживанню ситуацій успіху, підкріплювати мотивацію до пізнання і самостійності - це теж зовсім не складно. Створюємо середовище, яке розвиває волю і прагнення до самостійності дитини. Саме це стане початком оптимізму та позитивного налаштування до життя.
Основні принципи:
✔️ світ - безпечне місце, а впорядкованість навколишнього середовища - це для дитини ознака стабільності, передбачуваності, спокою;
✔️ порядок - це для людини, і його не потрібно створювати, його варто лише підтримувати;
✔️ людина від самого початку - важлива, і немає значення, який у неї ріст чи темп розвитку. 
Низький вішак чи полиця, картини і дзеркало на рівні очей дитини, доступ до важливих елементів самообслуговування - це спосіб сказати малюку "Ти тут прийнятий".