Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

"КОНТЕЙНЕР" емоцій

kontejner emocij"КОНТЕЙНЕР" емоцій.
Інфографіка зі сторінки НеБийДитину.

"Чому часом дратуємось від, здавалось би, найменшої дрібниці?
Бо якщо придивитись, до моменту дрібниці було ще багато стресових подій, втоми й конфліктів, які накопичились по вінця, і найменша крапля (зазвичай, від дитини, бо вона не дасть здачі) спровокувала емоційний вибух.

Людські емоції накопичуються, і якщо їх не проявляти - вони зрештою вибухають. Але "контейнер", в якому дорослі люди копичать свої емоції - значно більший, ніж дитячий. Дитина швидко "переповнюється" і хоче вилити свої переживання тут і зараз, щоб почуватися спокійніше. Дорослі ж можуть "відтермінувати" вияв своїх почуттів, якщо "контейнер" ще не наповнений повністю - наприклад, запланувавши похід у спортзал, у кафе з друзями, наодинці в парк чи хоча б у ванну.

Проявляти емоції - це нормально, головне - в безпечній формі. І варто їх розділяти й приймати, а не заперечувати чи забороняти (щоб не було потім вибуху).
Якщо ж контейнер дорослих і так повний - то туди навряд влізуть дитячі переживання.
Тому так важливо дорослій людині знаходити вихід своїм емоціям, щоб там ще й лишалось місце для спокійного прийняття дитячих емоцій. А відчувши переповнення - запланувати і знайти змогу розрядки. І в кожної/-го це буде свій спосіб відпочинку, обрати який можна, згадавши що саме dам подобається робити в задоволення для себе? Чи кому dи довіряєте та можете знайти підтримку у розмові про наболіле?
Усвідомлена, розділена з іншою людиною емоція - проходить і звільняє місце для спокою й радості).

Інформація на основі книги "Секрети спокою "лінивої мами" Анни Бикової."

Більше малюнків про виховання дітей тут