Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Ліки від депресії

Щоб підняти собі настрій, зовсім не обов'язково приймати антидепресанти. Якщо «сумна мама» не годує грудьми, тоді вибір засобів досить широкий. Тонізують настойки Жень-шеня, лимонника, родіоли, елеутерококка (20 крапель двічі на день), підіймають настрій шоколад, какао, добавляє сил гранатовий сік. Годуючим матерям складніше, але і для них знайдуться безпечні засоби. Зелений чай бадьорить та безпечний для малюка, свіжа настойка валеряни допоможе заспокоїтись, тепле молоко на ніч – рецепт наших бабусь – дозволить заснути. В особливо важких випадках можна інколи (не частіше одного разу на місяць) дозволити 50 гр.червоного сухого вина.

Спробуйте щоб навколо вас постійно знаходилось не менше трьох речей, які вам підіймають настрій. Постільна білизна з веселим малюнком, красива чашка, мила картинка на кухні, приємне до тіла одіяльце, смачненький ласий дарунок в холодильнику, диск з улюбленим фільмом чи музикою. Можна навіть купити м'яку іграшку, щоб відчути себе щасливою дівчинкою. Пам'ятайте: кожна ваша усмішка – мікродоза ліків від чорної туги.

Існує багато різних видів соціально – психологічної допомоги для жінок з проблем материнства:

  • Курси майбутніх батьків, школа підготовки до пологів;
  • Індивідуальні та сімейні психотерапевтичні консультування;
  • Соціо-психологічна допомога матері та дитини.

Створюються спеціалізовані консультативні центри: в Тернополі працює наша Школа щасливого материнства св. Анни, де вам завжди нададуть допомогу.