Розклад занять

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Деталі проекту, теми лекцій запитувати у Viber 0679998452.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Виправдання і аборти!

Дуже часто, говорячи про аборти, люди починають виправдовувати свої лихі вчинки різноманітними доказами.
Чи погодилися б ви на аборт у таких ситуаціях? (Найцікавіше - в кінці статті)

1. Бідна сім'я. Чоловік – служитель церкви. Вони вже виховують 14 дітей. Дружина дізналася, що вагітна п'ятнадцятою дитиною. Вони живуть у жахливій бідності. Беручи до уваги їхню бідність та ріст населення у світі, чи порадили б ви подружжю робити аборт?

2. Батько легковажний та любитель оковитої, а ще — хворий на венеричну хворобу, мама — хвора на туберкульоз. Перша дитина народилася, але померла через 6 днів. Дружина дізналася, що вагітна знову. Враховуючи усю складність ситуації, ви б порадили їй зробити аборт?

3. Дівчина ось-ось має вийти заміж, але дізнається, що вагітна не від свого нареченого, який, дізнавшись про це, хоче її залишити. Аби врятувати майбутнє дівчини, ви б порадили їй зробити аборт?

Якщо ви відповіли «так», то...

У першому випадку ви б убили Джона Веслі, відомого священнослужителя XIX століття.

У другому випадку ви б убили Людвіга ван Бетховена, одного з найпопулярніших композиторів світу.

В третьому випадку ви б убили Господа і Спасителя Ісуса Христа!

Наше суспільство широко користується політикою «подвійних стандартів»: ми захищаємо права тварин, але в той же час робимо аборти, порушуючи усі права ненародженої дитини. Тому якщо ми мовчатимемо, то погоджуватимемося із беззаконням – вбивством невинних ненароджених дітей, які, як і ми, хочуть жити.

Чи розуміємо ми, що кожен наш вчинок впливає на майбутнє?

Шановний читачу! Немає значення, що було, і що є у твоєму житті. Які б не були проблеми, Бог сильний допомогти у їхньому вирішенні, оскільки тільки Господь прощає кожну людину, що звертається до Нього з молитвою покаяння, щиро визнаючи свої гріхи. Знай, що Бог може дати прощення, зцілення, мир та любов, яких тобі не вистачає.

www.credo-ua.org/2009/08/4196/ О.Самрук