Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Ефективний тест на батьківство

Діти, як квіти. Ростуть собі. Але перед тим, як їх «посіяти», потрібно добре підгодувати «грунт». Також варто спробувати себе у ролі «садівника».

Щоб відчути, якими стануть ваші щасливі ночі після народження нащадка, ходіть кругами по кімнаті з п'ятої до десятої вечора з мокрим кульком вагою від 3 до 6 кг. Замість кульки підійде і туго загорнутий у підгузник дорослий кіт. О 22.00 покладіть імпровізовану дитину в колиску і поставте будильник на північ, тоді спокійно відправляйтеся спати.

Встаньте о 24.00 і колишіть кульок із годину. Поставте будильник на третю. Оскільки заснути одразу вам не вдасться, знову встаньте о 2.00 і щось випийте. О 2.45 відправляйтеся в ліжко. О третій годині разом із будильником встаньте. Співайте у темноті колискові до четвертої ранку. Поставте будильник на п'яту. Встаньте і приготуйте сніданок. Так повторюйте протягом чотирьох років. Не забувайте виглядати щасливими молодими батьками.

Видаліть м'якоть зі стиглої дині і зробіть збоку невеликий отвір розміром із кульку для настільного тенісу. За допомогою мотузки підвісьте до стелі свій імпровізований макет дитини. Не забувайте розгойдувати його з одного боку в інший. Потім візьміть миску розмочених в молоці кукурудзяних пластівців і намагайтесь засунути їх ложкою в диню, що розгойдується, підстрибуючи як коник. Продовжуйте поки не залишиться половина миски. Половину, що залишилась, висипте собі на коліна. Тепер ви готові годувати дванадцятимісячного карапуза.

Щоб підготуватися до малюка. Котрий робить перші кроки, вимастіть дитячим харчуванням диван і штори. Також не забудьте пописати великим маркером відремонтовані стіни. Засуньте шпильку для волосся в музичний центр або телевізор. Виляйте на ноутбук молоко.

Одягати маленьких дітей не так просто, як здається на перший погляд. Купіть «авоську» і восьминога. Спробуйте засунути засунути восьминога в сітку так, щоб кожне щупальце було просунуте в окрему дірочку. Час на виконання вправи увесь ранок.

Приготуйтеся вийти гуляти , потім почекайте біля ванної півгодини. Вийдіть на вулицю. Зайдіть назад. Вийдіть. Знову зайдіть всередину. Вийдіть і пройдіться доріжкою. Поверніться. Знову пройдіться. П'ять хвилин дуже повільно йдіть уздовж дороги. Кожні десять секунд зупиняйтеся і розглядайте недопалки, залишки жувальної гумки, брудні папірці і дохлих комах. Повертайтеся. Голосно кричіть, що з вас достатньо і що з вас достатньо і що ви вже більше так не можете. Добийтеся того, аби сусіди вийшли із своїх будинків і дивилися лише на вас. Ви готові спробувати вивести малюка на прогулянку.

Відправтеся до супермаркету, захопивши з собою найбільш схожу на дошкільнятка істоту. Ідеально підходить дорослий козел. Якщо плануєте мати декількох дітей, візьміть із собою декількох тварин. Купуйте свої звичні товари на тиждень, не випускаючи своє імпровізоване стадо з поля зору. Платіть за все, що вони з'їдять або зламають.

Безпосередньо перед тим, як народити дитину, знайдіть сімейну пару, у якої діти вже є, і покритикуйте її способи виховання дисципліни, відсутність терпіння і те, що батьки дозволяють дітям поводитися шалено. Запропонуйте, як поліпшити режим сну дітей, привчити їх до горщика, прищепити хороші правила поведінки за столом. Не забудьте одержати від цього задоволення, але пам'ятайте, що ваші маленькі діти будуть не кращими.

Сергій Неписьменний("20 хвилин сміху" №205)