Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Народження дитини

Що ми знаємо, про народження дитини на світ? Звичай і традиції, які колись готували молоду жінку до материнства, відішли з нашого життя. І що ж прийшло їм на зміну? Майбутня мама ні разу по-справжньому не тримала на руках немовля, не годувала його грудьми, не народжувала, але знає все про муки пологів, суміші і т. і.. Мами і подруги розповідають про важкі пологи. Але чи це потрібно? Можна прочитати безліч літератури, переглянути фільми. Але чи цього достатньо? Ні! Головне – прийняти, пропрацювати внутрішні конфлікти. Розібратись з собою.

1.Перша проблема яка виникає – токсикоз. Прояви його часто пов'язані з несприйняттям жінкою нової життєвої ситуації, а також підвищеною тривожністю, яку жінка неусвідомлено (тобто не розуміє до кінця) відчуває. Наприклад: ви ніби і раді вагітності,але хотіли б щоб це було б через декілька років.

Розпочніть з сприйняття свого нового стану. Дозвольте собі бути вагітною. Не бійтесь змінюватись під час вагітності, відкритись назустріч змінам, труднощам. Подивіться на токсикоз як на очищення організму від негативних думок. Токсикоз чи інший Гестоз (набряки, АТ) – сигнал SOS. Можливо малюк «образився», що ви мало думаєте про нього або ставите йому багато умовностей для народження. Часто думайте,уявляйте вашу дитину, наділяйте її усіма якостями повноцінної дитини.

2. Подразливість, нервозність-це сигнал- потрібно розслабитись. Вагітність робить жінку емоційною, ранимою, чутливою. Музикотерапія, автотренінги, спокій, оптимізм. Саме в другому триместрі – найбільші зміни психоемоційного стану вагітної та дитини. В цей період активно розвивається кора головного мозку. Їй потрібно постійний приток стимулів. Природа змінює психоемоційну сферу жінки на сферу дитини. Мама сама стає дитиною, неуважною, лабільною, інфантильною. Це створено для того, щоб Ви – подивились на світ очима дитини. Уявіть – що ви дитина, а що люблять діти: творити, малювати, співати, мріяти, танцювати, хотіти вже і все. За допомогою ваших вражень – ви передаєте дитині інформацію про навколишній світ. Чим відрізняється жінка яка має дітей від майбутньої мами? Терпінням. Розвивайте в собі ці якості. Звісно ви не зможете бути весь час в ейфорії. Хай дитина познайомиться з негативними емоціями. Але потрібно вміти виходити з цього стану, переходити на позитивні емоції. Навчитись реагувати на негативні емоції. Вагітна жінка думає що якщо вона буде кричати, бурно реагувати – дитині буде погано. Тому вона мовчить, плаче тихо, заганяє весь негатив всередину.

Третій триместр – втома, концентрація уваги, заторможеність. Закінчується інтенсивний ріст дитини – набирається вага. З 28 тижня накопичується жировий прошарок (бурий жир), який дає енергію, теплоізоляцію в післяродовий період.