Розклад занять

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Деталі проекту, теми лекцій запитувати у Viber 0679998452.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Потрібен помічник або що встигнути зробити до пологів

Все-таки що перші місяці життя малюка приносили більше радощів, ніж проблем, потрібно дещо передбачити:

- підготуйтеся до появи дитини: почитайте книжки, запасіться усіма необхідними речами.
- заздалегідь налагодьте контакт з хорошим дитячим лікарем, який в потрібний момент зможе розвіяти побоювання або, навпаки, вчасно прийме заходи.
- постарайтеся максимально спростити своє життя.

Краще всього, якщо помічник візьме на себе домашні клопоти: кулінарію, прання, прибирання. Тоді ніщо не буде відволікати вас від малюка. Ні багатодітна бабуся, ні дипломована няня не повинні забирати вас від колиски. І право на безапеляційні вказівки має, мабуть, тільки лікар – іншим доведеться поважати вашу думку.

Пам'ятайте, що молодим татам зараз теж важко. Уникнути проблем з чоловіком вдається в тих сім'ях, які разом готувалися до народження дитини, разом ходили на курси майбутніх батьків, або хоча б разом купають спадкоємця,гуляють та міняють його підгузки.

Іноді варто залишити малюка на декілька годин в товаристві бабусі та сходити з чоловіком на прогулянку або в кіно. Ваш гарний настрій малюк сприйме краще ніж невідступну присутність біля його ліжка. Отже, засоби полегшити собі життя є. І хоча в цій статті ми говорили про труднощі, з якими стикаються в основному молоді мами, головним в ці чудові місяці, коли вся його голівка поміщається на вашій долоні, залишаються, звичайно, не проблеми. Зовсім не проблеми.