Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Хіба ж можна відмовитись від Дива?

dytynkaНапевно, це буде дивне признання - я захоплююсь вагітними жінками!
Жінки можуть робити і творити різне. Але найважливішим їхнім творінням є народження дитини. Народження нового життя. Таємниці з таємниць.
Як і герої телепузиків - вони мають смішну ходу. Вони виглядають щасливими ще за 100 метрів до того, як підійти до них ближче. Щасливі і радісні, як маленькі діти, вони помічають красу навколо, тішаться м’якими і ніжними іграшками і малюсінькими пінеточками, купленими наперед. Щасливі - в очікуванні, в пізнанні нових відчуттів, метеликів в животі, перших рухів і тупотінь ніжками. Кохання, яке живе в животику, змінює їх самих, весь світ навколо них, наповнює світлом усе єство.

Даруючи море тепла і ласки, чарівні красуні несуть музику і надію в своєму лоні.
А в серці. А в серці в них ховається щось істинне й глибоке. Воно живе своїм, окремим, незрозумілим для інших життям, казками, мріями.
Так, це не завжди легко, а й часто втомлено, долаючи труднощі і здаючи аналізи, незважаючи на самопочуття і проблеми, терпляче очікують вони на своє майбутнє. На зустріч. Будують плани, сповнюючи нелегку, але велику місію - бути Мамою, несучи людству право на життя, несучи творіння любові у світ. Диво небесне…
Майбутня мамуся, незважаючи на вік, потребує підтримки і любові коханих, щоб самій стати коханням для маленького Дива.
Прийде час - і сльози щастя, радості наповнять її очі, приймаючи дитину в цьому світі. Скільки б років не минуло з початку людства, сповнений тихою ласкою мамин погляд зігріє в холодну зиму, додасть сили і віри, подарує натхнення. Добрий дім і добрі батьки стануть силою на все життя. А дитина - це навіть більше як життя. Це аванс безсмертя.
Кожен день у світі відбуваються дива. Хтось народжується, когось беруть в сім’ю з дитячого будинку, хтось вирішує виношувати небажану дитину, хтось мліє від перших слів дитини і усмішки беззубого ротика. Створивши за своєю подобою першого людину, Бог для подальшого продовження людського роду обрав Співтворцем не Ангела, а земну жінку, котра виношує у своєму лоні дитину, у яку при народженні Бог вдихає душу.
Народжуйте і не хвилюйтесь, що світ розділиться на до і після. Він обов’язково стане кращим, адже у ньому житиме Ваш малюк, нове маленьке щастя.
Хіба ж можна відмовитись від Дива?

Марія Хомів, л-р психотерапевт