Розклад занять

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток. Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Щодо навчання в маленькій групі пишіть у Viber 0679998452.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Різдвяні свята- це великий і світлий час

christmas is bornДорогі мої друзі!
Різдвяні свята- це великий і світлий час, який поселяє в нашу душу тепло і доброту. Хочу побажати Вам, щоб радість цих Різдвяних свят панувала у Вашій родині. А світло від різдвяної зірки висвітлювало Ваш шлях. Нехай тепло та любов святої родини з'єднує Ваші серця.
"Усе маємо із ласки Божої. З ласки Божої приходимо у світ, отримуємо дар життя, розділяємо з іншою людиною все що маємо, передаємо дар життя, передаємо всю красу світу.
З ласки Божої маємо тих, кого любимо, і хліб на щодень і силу прощення, і землю сповнену рослин, тварин і безліч небесних світил. Усе це таке величне та чудове.
І все він тримає, і все що є, завдяки йому тримається. І жодна пелюстка, і жодне життя не опаде і не мине без його ласкавого погляду. Споглядаємо всі його щедрі дари".
І Дивуємся, як писала Богдана Матіяш, що ти- пісок та порох, а водночас- ти цілий всесвіт, ти улюблена Божа дитина. Дочка або син.

І бережуть нас найпевніші руки, і дбає про нас найбільше любов. Треба, дуже треба знайти спосіб побачити все у світлі, віблиску Божому. І тоді все захочеться роздивитись та запам’ятати. Роздивитись весну, квіти, небо, людину яка зараз сидить біля тебе поруч, про яку ти думаєш, про тих, які зараз тебе потребують.

ТАК РАДІСНО роздивлятись кожну з вас, допомагати повірити в себе і любити, у нашому жіночому проекті ТЕРИТОРІЯ ТІЛА.
А також на психотерапії, де можна провести багато часу поруч у виздоровленні, у різних тренінгах та семінарах,онлайн та майндфулнес-групах, де можна розпочати рух, у проекті для дівчаток-підлітків, де можна відкрити юнкам-шлях до щасливого дорослішання, і в нашому чарівному проекті для майбутніх мам-де кожна в очікуванні Дива!