Розклад занять

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток. Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Щодо навчання в маленькій групі пишіть у Viber 0679998452.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Відгуки учасниці Школи материнства фотографа новонароджених

lina 12 tyzhnivШкола материнства дуже потрібна як на мене!
- Якщо у вас перша дитина , то ви знайдете багато відповідей на свої запитання!!!
- Якщо друга, чи наступна дитина (залежно яка різниця у віці) буде багато нової інформації, нюансів яких недочули чи не було минулого разу!
Залежно яку школу ви виберете он-лайн чи живу, як кому зручніше!
Я була 2 вагітності в Школа щасливого материнства св. Анни, і ні разу не пошкодувала! Адже саме тут забрані спеціалісти своєї справи психотерапевт Марі Хомів, лікар акушер гінеколог Ivanna Nakonechna, до якої не одноразово зверталась і до пологів і після! Лікар неоанатолог, консультант по грудному годуванню Natalya Sarakhman, дерматолог Halyna Bezkorovaina-Khara. Чого варті тільки вони! А ще багато гостей, багато тем відкривається на заняттях. Сказати що я задоволена нічого не сказати! І це далеко не реклама це просто щира рекомендація найкращого що може бути!!!!

І я точно знаю що серед матусь є ті хто також були в цій школі – пишіть свої думки щодо неї – мені цікаво!

Ліна 12 днів від народження

Професійний фотограф новонароджених діток з виїздом додому - Ірина Федорович

Оптимальний вік для класичної зйомки 5-18 днів. Записуйтесь по очікуваній даті пологів, і ми створимо для вас чудові фото! Замовляйте просто зараз 097-653-86-49

Виготовлення фотокниг та іншої продукції

фото новонароджених fb.com/irynafed.photographer

instagram.com/irynafed_photographer

Сімейні фото fb.com/iryna.fed.family

instagram.com/iryna_fed_family

#newbornternopil#фотографтернопіль#фотографновонародженихтернопіль#фотографновонароджених #best_newborn_photo #newborn_fotoirafed #fotoirafed#fotoday#mywork #newbornfotographer #newbornternopil #фотографноворожденных #newbornbaby#щасливіМОМЕНТИ#irynafedorovych #щастяє #inspiration#babyphotography#newbornprop #bestphoto #lightinspired