Розклад занять

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Деталі проекту, теми лекцій запитувати у Viber 0679998452.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Точка неповернення...

tochka nepovernennja 1Січень. Мокрий сніг мете в очі і холодними голками впивається в шкіру обличчя і рук. Але вона вже нічого не відчуває. Пекучі сльози пеленою на очах закривають красу зимового ранку. Крижаний холод остудив кров і та застигла в судинах.
"У тебе ніколи не буде дітей" - безжальні слова кинджалом б'ють в зранене серце...

Несподіваний промінчик сонця визирає з-за густого туману хуртовини і освітлює сірість лікарняної палати.
- Маусю, я тебе сийно-сийно юбу. І Аню. Вона дуже пьяце. Нана казе, со вона хоце твого мойоцька - вона пригортає його до своїх грудей і ледве стримує сльози.

- Я цув, доктой казяв татові, со ти не змозеш ходити. Ти його не сюхай. Ми з маємо заб'яти Дійка. Памятаєс, ти ойбісява?..
Вранішнє сонце своїм яскравим світлом виблискує на біло-срібній сніговій ковдрі, котра так щедро вкрила все довкола і вривається в кімнату.
- З днем народження, матусю! - рудоволосий хлопчик з ластовинням на обличчі першим прокрадається у спальню і вручає чудову шишку, прикрашену пластиліном.
- Андрійку, ти назвав мене мамою? Дякую синочку! Подарунок надзвичайно гарний! Я дуже сильно тебе люблю!
- І я тебе люблю, моя найкраща у світі матусю!
- Ей, мене забули, і Аню! Вітаємо! - три пари найдорожчих рук дорогоцінним намистом лягли на шию і груди.
- І, що ми сьогодні будемо робити?
- Ліпити сніговика, ти обіцяла. Я вже і моркву підготував і у бабусі відро попросив!
- Молодець, Андрійку! Ходімо снідати і гайда на вулицю...
- Які ж вони щасливі, не те що я... - подумала молода панянка, ледь стримуючи сльози, задивившись на чудову картину: жінка, що трішки кульгала та троє діточок довкола неї голосно сміються і ліплять сніговика.

Просто вона, дійшовши до точки неповернення, незважаючи ні на що - йшла вперед. Перемагаючи біль і закони медицини, заручившись вірою - маленькими кроками йде вперед...

І ти зможеш!

#10натхненнихісторій#психотерапевтМаріяХомів#творчийонлайнмарафон#21деньтворчиймарафон#територіятілаонлайн#територіятілаКременець#жіночийрозвиток
#olyatko1_пиши
#мрійницяпише

Історія вигадана, і будь-які співпадіння - випадковість

© Ольга Біла