Розклад занять

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Деталі проекту, теми лекцій запитувати у Viber 0679998452.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Три особливі дарунки для тата, які ще можна встигнути підготувати до 21 червня!

kulbabaТри особливі дарунки для тата, які ще можна встигнути підготувати до 21 червня!

100 ЗАПИСОК-ПОДЯК
Потрібно приготувати 100 невеличких аркушів-стікерів (аркушів для заміток). Вони можуть бути різнокольоровими або білими. Можуть бути вирізані в формі цікавих фігур чи бути просто квадратиками. Найважливіше те, що на них напишемо! Текст повторюватися не може!
Тож, збираємося сім’єю таємно (без тата!), і пишемо на кожному аркуші, за що татові вдячні! Тут ідеї не мають обмежень! Можна за глобальні речі (лагідність, турботу, любов), а можна за наче дрібні, але дуже цінні: миття посуду, приготування особливої татової страви, цілодобову автодоставку за потреби чи колискові. Усі ці записки загортаємо у трубочки чи менші квадратики.

У суботу ввечері (непередодні 21.06) вкладаємо тата спати найшвидше і розкладаємо записки-подяки по татових кишеньках і кишенях (татусі, вибачте, ми нічого не розглядатимемо й не братимемо з кишень, обіцяємо), між сторінок записника, у ванній кімнаті на дзеркалі, у вушці улюбленої татової чашки, у татові кросівки… Одним словом, скрізь, де тато зможе їх знайти, прочитати й усміхнутися.

РАНКОВЕ НАГОРОДЖЕННЯ
Для цієї події слід виготовити красиві медалі з картону й зі стрічками (креативність у дизайні медалей необмежена!) А ще - спорудити п’ятдестал для тата. Це може бути невеликий стільчик, накритий покривалом й прикрашений кульками (або щось ще більш оригінальне). Вранці запрошуємо тата до п’ятдесталу, вмикаємо фанфари і одягаємо татові медалі (кількість медалей – на Ваш розсуд). Увага! На кожній медалі має бути написаний окремий, особливий татовий титул: вміння, талант, із якими він просто незаперечний чемпіон Вашої сім’ї. Наприклад, найдобріший тато, найпрацьовитіший, найвеселіший, кращий майстер, супер-репетитор з математики, найкращий мотиватор тощо. Не забуваймо міцно обійняти тата після вручення кожної з медалей!

ІНТЕРВ’Ю-ВЕЧІР ІЗ ВІДОМОЮ ЛЮДИНОЮ
Для цього вечора потрібно скачати аудіозаписи улюбленої татової музики, приготувати улюблені татові страви і створити особливу атмосферу в кімнаті чи на кухні, де відбуватиметься "зустріч". А ще – потрібен мікрофон. Він може бути справжнім (якщо у Вас є таке добро), або іграшковим, або навіть підійде банка від шампуню. Уявіть, що тато – не просто тато, а дуже відома й цікава людина, про яку нам хочеться дізнатися усе до краплини. Суть інтерв’ю проста: задаємо запитання, на які тато відповідає. Проте, слід заздалегідь підготувати список найпрекрасніших, найцікавіший, найбажаніших для тата запитань. Наприклад, попросити його розповісти:
- про мить, коли він дуже боявся, але все ж зробив те, що лякало;
- про день, коли він визначився зі своєю професією;
- про найбільшу невдачі й успіх у житті;
- про те, що відчував, коли народилося його перше, друге чи… десяте дитя;
- про його мрії. І вже здійснені мрії;
- про те, за що найбільше вдячний у житті;
- про історії з його дитинства тощо…
У кожній сім’ї буде низка своїх особливих запитань, які допоможуть татові відчути себе важливим і цінним. І в цей вечір уся увага буде присвячена лише татові!
...Насправді, після таких особливих інтерв’ю ми часто починаємо усвідомлювати, як мало знаємо чи хочемо знати один про одного, і як рідко запитуємо про щось дуже особливе й важливе для людини…

Прекрасного нам святкування Дня батька! Дуже важливо зробити це свято таким же відомим, важливим, очікуваним, цінним, як і День матері! 

Автор:
(С) Наталія Сиротич