Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Семінар "Як стати, бути щасливими і зберегти свої стосунки"

seminar pro stosunkyЗапрошуємо на чудовий семінар. Лише для вас працюватимуть сім'я: Марія і Мартин Хомів.
Зустріч для усіх бажаючих. Хто в парі, і хто на самоті.
Поділимось відкриттями, значеннями, досвідом, усвідомленням.
Питимемо запашний чай із смаколиками.
ЗАПИС у VIBER 0679998452
Є вкладка за зустріч, вноситься завчасно.

Приходьте. Будемо розмовляти про секрети збереження стосунків, взаємодії в парі, щастя та розлучення, розуміння та піклування. Ми будемо говорити про обійми та емоційну безпеку, про дефіцит турботи та уваги, спрагу любові, надію на відновлення близькості, застосування інструментів для покращення стосунків.

Про корону і таємну сторону місяця, розповідатиме мій чоловік. Треба багато відваги, щоб нарешті подивитись в лице своїм переживанням, дізнатись, від чого вони спасають, що приховують , пройти через страх, і вийти там, де розпочинається цікавість: а як це бути Собою в СТОСУНКАХ???

Ви не вимовляєте слово «любов» по буквах. Ви її відчуваєте. Згідно зі Всесвітнім звітом про щастя від ООH, «базові матеріальні цінності є обов`язковими для щастя, але щойно досягнуто цієї грунтовної межі, якість людських взаємин починає відігравати поважнішу роль, аніж матеріальні здобутки». Щодужче люди задоволені своїми стосунками, то більшою мірою вони щасливі. Стосунки чоловіка та жінки - це як танець, а танці бувають різні. Ми шукаємо єдність, не дивлячись що ми різні. Ви можете або створити танець разом або ігноруючи потреби один одного, зруйнувати зусилля нанівець. Я вірю в те, що любов є. Бог створив кожного з нас з любові і для любові. Він дав нам той набір генів та ті дари, які дають нам змогу бути особливими і неповторними.
Скільки людей, стільки й різних думок про високе: моду, стиль, кулінарію, мистецтво. Але найвищим мистецтвом є така проста річ, якстосунки. Що може бути краще справжніх стосунків?

- Про чоловіків
Справа в тому, що у них - теплі долоньки, а у нас - холодні пальці. Вони сильні і можуть підняти нас. Одного разу вони обов'язково зрозуміють (хоча б на хвилину), що краще нас - немає. У них є принципи. Вони вищі за нас і можуть дістати книжку з верхньої полиці. Вони віддають нам свої самі кльові майки. Коли вони кажуть: "Я тебе люблю", здається, що ти є. Вони вміють інсталювати Windows. Вони думають, що є речі, які ми
ніколи не зрозуміємо, і тільки тому ми все розуміємо. Вони ходять в магазин, коли йде дощ. Вони хочуть мати наші фотографії. Вони пам'ятають про нас зовсім не те, що ми - про себе. Вони часто мовчать, коли ми говоримо дурниці. Хоча, коли ми говоримо що-небудь розумне, вони теж мовчать. Вони підуть на війну, якщо буде війна. Вони не помічають зіпсований макіяж. Вони думають не тільки про кохання. Вони люблять своїх мам набагато сильніше, ніж ми - своїх тат. Вони не відрізняють Allways від Kotex. Вони витягують нас з чужих гостей, відвозять додому і накривають ковдрою. Вони просто іноді накривають нас ковдрою. Вони люблять наш голос. Вони думають, що наші сумки бувають важкими, тільки коли вони поруч. Вони мовчать, коли ми кричимо. Вони рахують і орієнтуються на місцевості швидше за нас. Вони дають свої прізвища нашим дітям. Вони роблять речі, якими ми пишаємося. Іноді вони люблять роботу більше, ніж нас. У них ІНША логіка. Вони продовжують мислити конструктивно, коли ми б'ємося в істериці. Вони дивляться закоханими очима після приготованого нами обіду … Вони поруч. Вони чудові. Вони- найкращі.
--------------------------
-Про жінок.
Цікаво, кажуть що Бог їх створив з ребра чоловіка. Не з ноги, щоб бути приниженими, і не з голови, щоб перевершувати, а з боку, щоб бути поруч рівними нам. З-під руки, щоб бути завжди захищеними, і з сторони серця, щоб бути коханими. Вони ніжні та тендітні. З ними хочеться зустрічати світанок і захід сонця, цілуватись, просинатись та засинати в їхніх обіймах. Їхній настрій дуже мінливий, кількість взуття та сумочок надзвичайно різноманітна. Вони уміють створювати затишок, а також салат з одного продукту та скандал без причини.
Вони красиві, деколи від погляду на них захоплює дух і навіть не має слів щоб розповісти про їхню красу.
Вони часто ображаються та придумують те, чого не має. Вони плачуть. Вони дуже люблять несподівані подарунки. Вони інколи сваряться, просто як наші мами. Вони виношують та народжуються наших дітей. Вони не досипають ночами але роблять вигляд що не втомлюються. Вони майже усе вміють,
Але так приємно їм допомагати коли вони про це просять. Так хочеться дбати про них. Про жінок. Чарівних та люблячих.
-----------------------------------------------
(частина тексту з інтернету-автора не знайдено)

Поговоримо більше на зустрічі. ЧЕКАЄМО НА ВАС!