Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Материнство

materinskaya-lyubovМатеринство – найвище призначення жінки на землі, освячене самим Богом. Мати і дитина – це вісь, навколо якої обертається буття. Все прекрасне на землі – від молока матері, так казали ще наші пращури. Бути матір'ю – це не просто народити дитину. Бути матір'ю — це велика відповідальність. Мати – це життя, це безмежна, безумовна любов. Де б ми не були, материнська молитва завжди летить попереду, захищає нас, оберігає і підтримує. Що може бути прекрасніше материнської любові? Світ існує завдяки любові і наше життя немає сенсу без неї.

Для нас бути мамою так само природно як дихати, слухати, говорити. Яке б небо не розкинулось над жінкою, які б вітри її не обвівали, в якій країні вона б не народилась, бути мамою, так само природно як розквітати квітам навесні, як дихати, як жити. Але дуже часто материнство можна сплутати із тим, чим воно не є. Наприклад: із егоїстичною прив'язаністю, пожадливістю, бажанням використовувати та іншим. Свідченням цього є рівень розлучень (майже 50%), частішання випадків спільного проживання хлопця і дівчини без шлюбу, секс до одруження, шкідливі звички, використання контрацепції та аборти. А причини? О, їх можна знайти сотні. Можна видрукувати цілу книгу придуманих і реальних, на той момент, для людей причин, чому їм не варто народжувати цю дитину. Але це все- омана! Причиною всіх цих негативних явищ є саме відсутність любові. Материнство - це покликання, служіння, і не має перед ним кращого. І не буде ніколи. Коли ж сваримося з батьками, в нас не виникає бажання шукати нових. Подібно чоловік і жінка стають рідними людьми. Одні на ціле життя . Так і дівчина яка завагітніла, розуміє що ця дитина повинна народитись, бо на це є воля Божа, бо так нас провадить у любові Господь. А може Господь має намір, щоб саме ця дитина стала відомим художником і розмальовувала Собори. А може це буде лікар, який спасе тисячі життів, завдяки своїм знанням. А може це буде відомий діяч, який зробить переміни в суспільстві. А може це буде мама чи тато, які просто виховають хорошу, добру людину на Землі. Божу дитину. Скільки разів я це чула: Чому саме тепер, чому коли я не можу це зробити зараз, тепер не час... Сотні слів заради вбивства. Як це сумно!!!!!! І що радити? Немає ніякої секретної відповіді. Дати життя диву - тільки це єдиний вихід!!!! ... Господи, яке ж це дивне слово - народити! Бути, жити, кохати, дихати, радіти, щось зробити для цього світу. Хіба цього замало? Любімо і будьмо любленими!!!

Небесний Боже, матір захисти,
Задля її маленького дитяти!
Дай щастя й долі їй в житті пізнати,
Здоров`я, довголіття і краси!
І будуть вишні у саду цвісти,
Вколисані хрущами й солов`ями.
А дітям завжди добре біля мами...
Небесний Боже, матір захисти!
І.Хоміцька

О Всевишній, коли я втрачаю надію, поможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя кращі, ніж мої мрії...

Марія Хомів, лікар психотерапевт