Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

День сім'ї в очікуванні дитини 2017 р.

7 kvitnjaДень сім'ї в очікуванні дитини - святкуватимуть тернополяни 7 квітня.

Усіх тернопільчан та гостей міста запрошуємо завітати на заходи:

02.04 о 16.00 - Хресна Дорога. Волонтери та учасниці проектів беруть участь: 13 стація, біля пологового будинку-молитва за збереження життя.

03.04 о 16.00 - лекція на тему: Пологи. Для вагітних. Лектор - Іванна Наконечна, акушер-гінеколог, проект «Школа щасливого материнства св. Анни», вул. Федьковича, 16.

04.04 о 12.00 - лекція на тему: Щасливі стосунки-щасливі діти. Для вагітних та породіль.
Лектор - Марія Хомів, лікар психотерапевт, автор проекту у Школі щасливого материнства св. Анни, вул. Федьковича, 16.

Подарунок для вагітних та сімей в очікуванні - знижка на фотосесію від фотографа Ірини Безкоровайної!

05.04 о 12.00 - бесіда на тему: Божі діти. Хрещення. Для усіх бажаючих.
Ведучий - о. Мартин Хомів, керівник проекту «Школа щасливого материнства св.Анни», у Школі щасливого материнства св. Анни, вул. Федьковича, 16,
а також:
о 13.00 - творчість своїми руками. Майстер-клас «Мій мрійливий-еко-кулон». Ведуча: Творча майстерня "Синя пташка"("The blue bird") у Школі щасливого материнства св. Анни, вул. Федьковича, 16.
Попередній запис за тел. 0679998452, вкладка за МК - 25 грн.

06.04 об 11.00 - семінар не тему: "Секрети мами-феї. Доступна казкотерапія." Для усіх бажаючих.
Ведуча: Людмила Богуцька, психолог, у Школі щасливого материнства св. Анни, вул. Федьковича, 16,

о 19.00 - дружня зустріч для подружніх пар. Ведуча: Леся Натуркач, консультант ППС.
Увага: запис за тел. 0975006924.

07.04 - ДЕНЬ СІМ'Ї В ОЧІКУВАННІ ДИТИНИ. БЛАГОВІЩЕННЯ.
О 18.00 - зустріч матусь та татусів у ДР МАМОНТ, приємне спілкування в колі, прості майстер-класи для мамусь в очікуванні від Неля Кутна, для діток від Ліля Демчук. Вкладка за МК - 25 грн.
Ведучі заходу - Людмила Богуцька, Марія Хомів.

Увага: Розіграш для вагітних безкоштовної фотосесії для новонародженого від фотографа Ірини Федорович. Попередній запис до 06.04 за тел. 0679998452

08.04 - о 10.00, онлайн-вебінар на тему: «Моє маленьке щастячко». Для усіх бажаючих, в рамках свята Сім’і в очікуванні дитини. Доповідач: Марія Хомів, психотерапевт.
Зареєструватись напередодні та зайти безкоштовно за посиланням в день зустрічі, можна на
тут.
Протягом усього тижня цікаві лекції в школах відповідального батьківства при жіночих консультаціях міста, виступи на радіо та телебаченні міста, статті в ЗМІ та соцмережах.

Відзначають «Свято сім’ї в очікуванні дитини» на Благовіщення не випадково. Саме у цей день Ангел сповістив Марії, що вона народить Боже дитя.

З ініціативи Марії Хомів, голови Тернопільської обласної громадської організації «Центр щасливого Батьківства та Материнства» та о. Мартина Хоміва, керівника проекту ТБФ Карітас «Школа щасливого материнства св. Анни», та з благословення владики Василія Семенюка, митрополита Тернопільсько-Зборівського, і за підтримки мамусь в очікуванні, міський голова Сергій Надал затвердив в 2011 році щорічне відзначення в Тернополі в день Благовіщення Пречистої Діви Марії «Свята сім'ї в очікуванні дитини».
Цим заходом у місті та області закликають турбуватись за народження і цінність життя дітей, відповідальне батьківство, за щасливі сім’ї, за радісне та добре майбутнє, поважати жінку в очікуванні - як ту, котра приносить щастя.

За участі: проекту ТБФ «Карітас» Школа щасливого материнства св. Анни, консультативного центру руху за життя «Колиска життя», кращого форуму СІМЕЙКА, ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства, Архикатедрального Собору УГКЦ м. Тернополя, Асоціації фахівців розвитку сім’ї та дитини, Подружньої Порадні, Консультаційного центру “Health Family“, жіночого розвиваючого проекту ТЕРИТОРІЯ ТІЛА, жіночих консультацій міста.

За підтримки: Творчої майстерні "Синя пташка"("The blue bird"), онлайн-школи "Стукіт серця".
За супроводу фотографів: Ірина Федорович, Ірина Безкоровайна,

Інформаційні партнери: УХ- радіо, pro.te.ua, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, ТОВ "Радіо-ТОН", Радіо-РОКС", Терен, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній ,портал новин like.te.ua, dity.te.ua, http://pozytyv.in.ua/