Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

ТИЖДЕНЬ ПОДРУЖЖЯ В ТЕРНОПОЛІ-2016 (15-22 травня)

tywden podruwwja15.05.2016, о 17.00, відбудеться інтерактивний ворк-шоп на тему: «Як врятувати стосунки і зробити їх ще кращими», від психотерапевта, голови ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» Марії Хомів. За співпрацею з молодіжною комісією, на міроприємстві «ЗАВТРА-фест», вільний Університет. 

16.05 о 19.00, лекція на тему: «Нерозривність подружжя», лектор - о. д-р Мартин Хомів. Для наречених Архикатедрального Собору УГКЦ та усіх бажаючих, у катехитичному класі Архикатедрального Собору УГКЦ, вул. Сагайдачного, 14.

17.05 о 16.00, семінар на тему: «Грудне вигодування - найкращий початок», лектор: Лілія Гавриляк в «Школі щасливого Материнства св. Анни», вул. Федьковича, 16, 63 каб.

17.05 о 18.00, захід в обласній бібліотеці для дітей на тему: "Майстерня Батьківства для батьків дошкільнят», за участі психолога Людмили Богуцької.

19.05 о 13.00, бесіда на тему: "Таємниці тверезого життя - щоб щасливою була сім’я", для тих, кого турбує проблема алкоголізму, в рамках корекційної програми для осіб, які чинять насилля в сім’ї. Ведуча: Хоптій Марія, психолог, терапевт узалежнень. Запис за тел. 0680464388. У ТРЦ «Подоляни», 1 поверх, ГО «Центр Щасливого Батьківства і материнства».

19.05 о 14.00-16.30, запрошуємо на просвітницько-освітній семінар на тему: «Ознайомлення з основами психологічної допомоги дітям та підліткам, що пережили психотравмуючі події». На семінар запрошуємо: шкільних психологів, соціальних педагогів та працівників, а також психологів, усіх бажаючих. Семінар будуть проводити залучені фахівці: Хомів Марія, лікар психотерапевт, голова ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», та Олена Плотнікова, лікар психіатр.В межах національного проекту Інститут психічного здоров’я УКУ та Канадського фонду. Семінар включатиме в себе короткий огляд питань травми та ПТСР. Поняття про вікно толерантності, ресурси та техінки коупінгу. Знання про те, як діти переживають втрату та про важливість сім’ї, батьків, вчителів, психологів і оточення, як можливостей для зцілення.За підтримки: Тернопільського комунального методичного центру науково -освітніх інновацій та моніторингу. Реєстрація та місце проведення уточнюйте у психолога Галини Несмашної, методиста психологічної служби за тел. 067 15 14 3 14

20.05 о 12.00, бесіда на тему: «Сімейні традиції та ресурси, в «Школі відповідального Батьківства». ЖК №2, вул. Купчинського, 14.

21.05 о 10.30, ворк-шоп на тему: "Щастя в подружжі", ведуча: психотерапевт Марія Хомів (голова ГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства"). у катехитичному класі Архикатедрального Собору УГКЦ, вул. Сагайдачного, 14. Попередній запис за тел. 067 9998452

21.05 о 18.00-20.00, працюватиме психотерапевтична група відреагування в теплому колі. Ділення, рефлексія на тематику щасливих подружніх стосунків.Ведуча: психотерапевт Наталія Турецька, модератор: психотерапевт Марія Хомів. Місце зустрічі уточнюється при записі за тел. 0679998452.

22.05 об 11.00, бесіда «Про Любов в житті дівчинки-підлітка», в рамках заняття проекту для дівчат-підлітків «Я-цінна. Я-гідна. Я-особлива». Психотерапевт Марія Хомів та психолог Оксана Шлюсар.

22.05 о 15.00, братимемо участь в «Ході подружніх пар».

-Також, на протязі тижня відбудеться дружня зустріч старшокласників від Подружньої порадні, за сприяння Асоціації фахівців з розвитку сім'ї і дитини, у ТЗОШ№4 і ТЗОШ№2, на тему: "Щастя сьогодні, завтра і пізніше".

-На протязі тижня відбудеться зустріч-презентація на тему: "В одному напрямку", від Подружньої порадні та консультативного руху за життя «Колиска життя», телефон для запису 0975006924, з 18.00 до 20.00. Організатор: психолог Людмила Богуцька, інструктор ППС Ірина Дригуш.

-А 15.05 та 22.05, у наметах до Тижня Подружжя, працюватимуть: консультанти з питань природного планування сім’ї та виховання дітей , від проекту консультаційний рух за життя «Колиска життя» та «Школа щасливого материнства св.Анни».

Співорганізатори: проект ТБФ «Карітас» - Школа щасливого материнства св. Анни, консультаційний центр за життя «Колиска життя»кращий тернопільський форум Сімейка, ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», Подружня порадня, проект для дівчат-підлітків «Я-цінна. Я-гідна. Я-особлива», ГО « Гуманітарний фонд Берегиня», КУТОР «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

За сприяння: Архикатедрального Собору УГКЦ Департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА, Департаменту охорони здоров'я ТОДА, Тернопільського комунального методичного центру науково -освітніх інновацій та моніторингу, ТЗОШ№4 і ТЗОШ№2, онлайн-школи для мами «Стукіт серця»,

За підтримки: УХ-радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, ТОВ "Радіо-ТОН", тернопільських експрес-новин Терен, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, Доба, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua, весільного порталу Пара молода.

ДОВІДКА:

Тиждень подружжя – це міжнародних рух, створений з метою поширення авторитету сім’ї в суспільстві та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту. Вперше Тиждень подружжя відбувся у Великобританії в 1997 році.

В 2011 році до міжнародного руху долучилась Україна, ставши однією з 20 країн світу, які відзначають Тиждень подружжя.

Мета Тижня подружжя – кожного року протягом одного тижня зробити подружжя та шлюб головними темами в країні, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, християнських церков, бізнесу та всіх небайдужих людей. Ініціатором Тижня Подружжя в 2011 році виступила громадська організація Сімейний Клуб та міжнародний благодійний фонд “Молодь з місією“.

Це свято об’єднало десятки міст та тисячі українців навколо цінностей сім’ї та шлюбу.

Ініціатива донести до тернополян цінність сімейних стосунків, святкуючи Тиждень Подружжя перехопилась Тернополем з 2011 року, тоді вперше проект «Школа щасливого материнства св.Анни», координатор- психотерапевт Марія Хомів, за участі багатьох людей,які підримали ідею , стали організатором різних заходів.

http://www.marriageweek.in.ua/2011/05/18/tizhden-podruzhzhya-projde-v-ternopoli/

https://www.youtube.com/watch?v=HRMMhcUwdoE

За попередні 5 років, за словами Марії Хомів, вдалось провести чимало цікавих зустрічей, святкувань, лекцій, тренінгів, бесід.

Цього року, Тернопіль, які інші міста, вразить чисельною кількістю хороших розвиваючих, дуже потрібних заходів, адже до основної організації в 2016 році долучилось, ініціюють проведення та підтримують багато організацій міста, церков, психологів, громадських організацій, та небайдужих людей.

Сім’я – це те, що нас об’єднує, дає підтримку і сили, коли ми цього найбільше потребуємо. Це чудовий привід зробити щось особливе для сімей, дати можливість їм зростати, об'єднати суспільство навколо вічних цінностей.

ДОДАТОК:

Миулого року у Тернополі вийшла брошура «Маленькі секрети щасливих стосунків» за редакції лікаря-психотерапевта Марії Хомів та в доповненні Марії Новіцької. Видання репрезентували в рамках акції “16 днів проти насильства”. Нова брошура побачила світ за підтримки Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, громадської організації «Центр щасливого Батьківства та Материнства.

Двадцятьом, самим ініціативним парам, які відвідають мої заходи - ми презентуємо книгу-брошуру під час Тижня Подружжя.

Працюючи із сімейними темами та маючи власний та навчальний досвід, Марія Хомів ділиться важливим про тему стосунків:

Чоловіки і жінки мріють про любов, щастя  і близькість. Що може бути краще від справжніх стосунків?

Стосунки чоловіка і жінки – це танець, а танці бувають різні. Ми шукаємо єдність, не дивлячись,  що ми різні. Розуміння відмінностей між чоловіком та жінкою дозволяють підібрати унікальний гармонійний рух. Ви можете або створити танець разом або, ігноруючи потреби один одного, зруйнувати зусилля нанівець.

Сім’я – це проект, яким потрібно управляти.  Щасливі сім’ї – це ефективні команди, які гнучко взаємодіють, адаптовуються, приймають спільні рішення. 

Щоб кохати,  потрібно бути зрілими. Розуміти, приймати наші відмінності. Радіти тому,  що є. Дякувати за те, що було. Знати мови любові. Прощати себе й іншого. Бачити в іншому – ЛЮДИНУ.  Цікаву, просту, втомлену, неідеальну. Бачити один в одному чоловіка і жінку. Вміти берегти, турбуватись, урізноманітнювати життя. Прощатись, якщо потрібно, із старими звичками. Бачити в  негативі можливість діяти, побачити в них заклик і шанс змінитись на краще. Навчитись відчувати,  дарувати ніжність, цінувати.  Уміти любити і себе, й інших. Любити без претензій.  Навчитись слухати. Чути себе й іншого. Навчитись відмовляти і просити. Відкритись, довіритись. Знати, що ти конкретно хочеш від відносин, а не надіятись на те, що про це має здогадатись інший. Не говорити подвійним текстом. Вірити, надіятись, піклуватись, просити в Бога про благословення. Залишити боротьбу за владу, хто головніший, і просто прийняти своє щастя. Воно, як і життя, дається задарма, просто так. І ніяк інакше.