Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

День Матері 2016

den materi 2016В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі. Саме мама та батько, завжди боролися за духовне збереження своїх дітей, щоб вони пам'ятали свою національну спадщину і походження.
День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги.

Організатори Дня Матері: Проект ТБФ «Карітас» - Школа щасливого материнства св.Анни, Консультаційний центр за життя «Колиска життя», кращий тернопільський форум "Сімейка".

За сприяння: ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», Архикатедрального Собору УГКЦ, ГПГВ "Мамине тепло".

За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, ТОВ "Радіо-ТОН", тернопільські експрес-новини Терен, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, Доба, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua.

Запрошуємо:
-08.05 о 13.30- частування матусь солодощами в Архикатедральному Соборі УГКЦ, за участі волонтерів Консультаційного центру за життя «Колиска життя», та Школи щасливого материнства св.Анни;

На протязі тижня долучайтесь до лекцій в Школі материнства:
-06.05 о 12 год. – тренінг для вагітних та усіх бажаючих матусь та бабусь на тему: "Де живуть щасливі діти?", у Школі щасливого материнства св.Анни, вул.Федьковича, 16, 63 каб. Спікер: Людмила Богуцька, психолог.

-10.05 о 16 год. та 17.05 о 16 год.-лекція-семінар на тему: Грудне вигодування - найкращий початок, лектор: Ліля Гавриляк, ГПГВ "Мамине тепло".

На вас очікуватимуть цікаве спілкування, приємні зустрічі та ділення материнським досвідом.

Запрошуємо вас до участі в конкурсі на тернопільському форумі "Сімейка":
Конкурс кращих аватарок та підписів до Дня Матері, який триватиме цілий травень.
Умови надзвичайно прості: - потрібно бути зареєстрованим на форумі;
- у своєму профілі Ви оновлюєте аватар або підпис, або ж усе разом на тему Дня Матері.
За бажанням ви можете і підпис і фото змінювати щодня.
Користувачі форуму на свій розсуд голосують за вас саме у цій темі, шляхом написання тексту: Мій голос сьогодні за аву такої форумчанки, та дуже сподобався підпис ось такої форумчанки. Голосувати можна лише 1 раз на добу.
30 травня відбудеться підрахунок голосів.
Переможці (1 серед кращих аватарок та 1 серед кращих підписів, за які форумчанки найбільше напишуть повідомлень-голосувань) отримають по запрошенню у Сольову кімнату "Казка маленького гномика"