Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

День сім’ї в очікуванні дитини - 2016

7 kvitnja7 квітня, вже п’ятий рік поспіль, у Тернополі та області, будемо відзначати День сім’ї в очікуванні дитини. Ми закликаємо боротися за народження і життя дітей, за щасливі сім’ї, за радісне та добре майбутнє. Господь настільки шанує свободу людини, що умалився до її розмірів і просив згоди, щоб поселитися в ній та народитись з неї.
Співтворіння … яке велике слово, яке велике Диво. Новий день приносить у цей світ нову людину. Як важливо це цінувати та прийняти. Хто як не матусі та татусі, в очікуванні, при надії, та тримаючи маленьких діток на руках, можуть поділитись з нами цією радістю.

Організатори дня сім'ї в очікуванні дитини:
Проект ТБФ "Карітас" Школа щасливого материнства св. Анни, Департамент у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА, консультативний центр руху За життя «Колиска життя»,Ссімейна порадня, ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», ГО « Гуманітарний фонд Берегиня», КУТОР «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», Архикатедральний Собор УГКЦ, кращий тернопільський форум СІМЕЙКА.

За сприяння:
затишної ДР «Мамонт», чудової фотостудії АртЛюкс (фотограф Юра Зелененький), креативного фотографа Ірини Федорович, цікавого дитячого магазину Апельсин, спортивний фітнес-клуб Еnergy.

За допомогою:
УХ- радіо, радіо "Світанок", Обласної телерадіокомпанії, телеканалу ІНТБ, тернопільської щотижневої газети "У кожен дім", "20 хвилин", інтернет-видання Погляд, like.te.ua, інтернет-газета Доба, весільний портал http://paramoloda.ua/.

Передбачаються такі заходи:

-Запрошуємо бажаючих до написання есе на тему "В очікуванні дитини і в час зустрічі з Дивом" на форумі "Сімейка"

З 07.04 по 07.05-запрошуємо від 7.15 до 7.30 щодня, у групу в ФБ «Молитва на світанку». В рамках групи не буде дискусій та обговорень. Лише ранкове розважання, молитва, подяка і похвала.

7 квітня такі заходи:
11.00- виступ на УХ-радіо з темою: «Народження - це Диво»,
12.00- релаксаційне заняття для вагітних "Серце в серці», психолог Людмила Богуцька, у Школі щасливого материнства св.Анни, вул. Федьковича 16.
18.30- тепла зустріч для матусь, татусів, журналістів та на тему: «Щастя народження» та майстер-клас і фото зустрічі для дітей у ДР Мамонт.

На протязі тижня - виступи на телебаченні, лекції та заняття в жіночих консультаціях міста.