Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

Заняття в Школі материнства

zanjattja v shkoliА заняття у "Школі щасливого материнства св.Анни" тривають. Незабаром - 21 грудня нам буде 12 років! Я (Марія Хомів) щаслива, що мала у свій час цю ідею, і маю досі нагоду, за допомоги інших чудових людей, дякую ВАМ, творити цей мій улюблений проект і навіть спілкуватись на сайті із форумом. Радію що є в нас такі чудові поціловані Богом мамусі і їх турботливі чоловіки. Сьогодні ми працювали з ресурсними картами і працювали із казками, які жінки і написали. Ось одна із них. Дякую Неля, що дозволила іншим також почитати і отримати натхнення.

"І житимуть вони довго і щасливо… і буде в них донечка і синочок…і вони будуть пишатись ними… Саме таким буде happy end казочки про кучеряву дівчинку Нелю. А якою ж вона була?
З чого ж все почалось? Вона була звичайнісінькою дівчинкою із своїми мріями… однією з яких була знайти свого принца, як Попелюшка знайшла свого чи то як Білосніжка була врятована поцілунком свого. Але, мабуть, чим старшою вона ставала, тим важче було повірити в те, що казки насправді існують і що мрії, якщо їх справді захотіти, збуваються… Неля подорослішала…вона була готова впустити в своє серце свого принца, хоча в той момент, можливо, і не здогадувалась про це… Але в той вечір вона відчула щось особливе, те що відчуває і досі…спокій на душі… Вони одружились, в них щаслива сім’я… у них скоро народиться донечка, назвуть її Вероніка. Вони чекають на неї з нетерпінням, вони уявляють той момент, коли маленька долонька їхньої донечки доторкнеться їхньої дорослої батьківської. Коли вони вперше зазирнуть у вічі один одному… цей день буде особливим… Падатиме легенький сніг… ледь-ледь відчутно буде морозець, який пощипуватиме щічки… Але Неля відчуватиме неймовірне тепло, материнське тепло, тепло тієї хвилини, коли зустрінеться вперше зі своєю донечкою. Їхній татко буде поряд і зігріватиме їх обох. Вероніка буде плакати, бо їй довелось покинути мамин животик, Неля плакатиме від щастя, бо стала матусею, а татусь тулитиме їх до себе і дякуватиме мамі за такий цінний подарований нею скарб. Вони піклуватимуться про свою донечку, даруватимуть їй свою любов, оберігатимуть її… І житимуть вони довго і щасливо…"
Кучерява Неля.

zanjattja v shkoli 2