Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Давайте помножувати щастя і радіти йому. Історія №3

istorija dyva 3В рамках відзначення Дня сім'ї в очікуванні дитини - 7 квітня, на форумі "Сімейка" триває голосування за найкраще ессе на тему "Поділіться історією народження Вашого Дива".
Читайте у нас на сайті або 
на форумі "Сімейка" та насолоджуйтесь!
Отож ловіть розповіді:

№3
"... Моє диво зародилося із великого кохання, турботи та підтримки!
Кожен день моя уява малювала малесенькі ніжки та ручки... А коли почались "стусани" - це були наші ритуали привітання :-)
Я дивилася на світ крізь своє малятко - усі навколо здавались вагітними або молодими матусями; вітрини наймодніших бутиків програвали перед різнобарвними вітринами дитячого одягу та іграшок...
Усе сяяло! І це світло виходило, приблизно, із мого пупка:-) Невимовна гордість за звання "вагітна" чіпляла мені крила і я літала! Спочатку я хотіла по-скоріше потримати свого малюка на руках...а потім я так сильно хотіла ще побути вагітною...ось моя принцеса і затрималась на тиждень у животику:-) І ще й дату собі таку підібрала - 1 червня - День захисту дітей, перший день літечка! Природно, батьки повинні захищати своїх діточок, а у нас моя принцеса захищає нас від суму, нещастя та печалі.

Вона ніби той перший день літечка - легенько гріє, не обпікає, оченятка пускають свої промінчики сонечка...
Бажаю усім матусям безтурботної вагітності, легких пологів та щасливого материнства! І повних "діжок" молока!:-)"