Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

Давайте помножувати щастя і радіти йому. Історія №3

istorija dyva 3В рамках відзначення Дня сім'ї в очікуванні дитини - 7 квітня, на форумі "Сімейка" триває голосування за найкраще ессе на тему "Поділіться історією народження Вашого Дива".
Читайте у нас на сайті або 
на форумі "Сімейка" та насолоджуйтесь!
Отож ловіть розповіді:

№3
"... Моє диво зародилося із великого кохання, турботи та підтримки!
Кожен день моя уява малювала малесенькі ніжки та ручки... А коли почались "стусани" - це були наші ритуали привітання :-)
Я дивилася на світ крізь своє малятко - усі навколо здавались вагітними або молодими матусями; вітрини наймодніших бутиків програвали перед різнобарвними вітринами дитячого одягу та іграшок...
Усе сяяло! І це світло виходило, приблизно, із мого пупка:-) Невимовна гордість за звання "вагітна" чіпляла мені крила і я літала! Спочатку я хотіла по-скоріше потримати свого малюка на руках...а потім я так сильно хотіла ще побути вагітною...ось моя принцеса і затрималась на тиждень у животику:-) І ще й дату собі таку підібрала - 1 червня - День захисту дітей, перший день літечка! Природно, батьки повинні захищати своїх діточок, а у нас моя принцеса захищає нас від суму, нещастя та печалі.

Вона ніби той перший день літечка - легенько гріє, не обпікає, оченятка пускають свої промінчики сонечка...
Бажаю усім матусям безтурботної вагітності, легких пологів та щасливого материнства! І повних "діжок" молока!:-)"