Розклад занять

Нова група мамусь, у маленькій групі 6-8 осіб, розпочне навчання 11.06.
Згідно дотримань усіх правил.

Будемо раді і щасливі попрацювати для вас.

Цікаво і корисно проведений час на навчанні - найкращий початок підготування до материнства. Тим більше, якщо ви з нами!

Запис та деталі у Viber 0679998452

SKYPEКАВА з психотерапевтом

skype1Розповідаю що вже є 3 людей, кожен з яких індивідуально долучився до ранкової суботньої бесіди за кавою по скайпу, нового оригінального проекту, який розпочався у березні, і націлений на підтримку тих осіб, яким вона необхідна. Бесіда не є психотерапією, і на зустрічах ми не розбиратимемо причини та глибинні конфлікти: «SKYPEКАВА з психотерапевтом», де двоє осіб: ТИ і Я, кожен по окремий бік екрану, мирно посьорбуючи каву, можемо поговорити у форматі цікавої бесіди, на протязі 45 хвилин, про твоє життя, твої успіхи та негаразди, цікаві книги, фільми, підтримку твоїх планів та моє підштовхування до омріяних тобою змін. Лише по суботах з 9.00 - 12.00, попередньо разом вибравши день та годину. Так як зустрічі проходять успішно і люди задоволені, я вирішила - хай ця радість буде у вас теж, і зробила знижку лише для моїх підписників: 45 хв бесіди за ціною, увага: ЛИШЕ 45 грн.

Акція діє лише весною. Поспішайте, поки ще є декілька вільних ранкових годин. Запис і оплата попередні за 2 зустрічі - домовленості на 2 зустрічі наперед, на ваш розсуд або щотижня або 1 раз в 2 тижні. Якщо у ВАС виникло таке бажання - пишіть мені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа: «SKYPEКАВА з психотерапевтом».

skype