Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Відбувся психологічний семінар «Я-українка, берегиня роду людського»

psyholog seminar 1Наповнити весну корисним, ресурсним та цікавим разом зі справжніми професіоналами, вдалось сьогодні учасникам і гостям психологічного семінару «Я-українка, берегиня роду людського», який відбувся в концерт-холі ТРЦ Подоляни у Тернополі. Доповіді, майстер-класи для жінок, майстерні цікавинок для дітей, виступи чарівних тернополянок, вільне спілкування, жіночі практики, цікаві вправи, неочікувані відкриття, приємні несподіванки, нові знайомства, заключна велика ресурсна група, дружній до дитини простір, створення позитивного мікроклімату, наповнення себе після нелегкої зими та війни, вміння бути психологічно витривалими та жіночними, і звісно берегинями- це те, що змогли відчути, і взяти собі на озброєння ті, хто знайшов можливість завітати на захід. Розуміти, відчувати любов та її присутність, особливо тепер- дуже потрібно. Розкрити свої різні ідентичності та не боятись йти далі: гідно, нескорено та жіночно, і при цьому бути у балансі-дуже важливо. Адже чим більше в кожному з нас буде душевної рівноваги і ми будемо розуміти себе в ці часи, тим швидше наша країна відновить свою цілісність, досягне стабільності.

Захід відбувся завдяки: ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства, ТРЦ Подоляни, Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА.

А також за підтримки: «Центру здоров’я», проекту Карітас «Школа щасливого материнства св. Анни», компанії OLFA, представників чудової грецької косметики АПІВІТА, Жіночого психологічного Салону КНЯГИНЯ, Тернопільського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, дитячій кімнаті корисного дозвілля «Казковий ВУЛИК» ТРЦ АТРІУМ, консультативному центру руху за життя «Колиска життя  ГО «Відродження нації», танцювальній школі-студії «Перлина», льодовому центру Ескімос, Silver боулінг-більярд-лоббі бар, психологічному центру розвитку КОРА, консультантам з краси компанії Мері Кей, школі моделей для дорослих та дітей в Тернополі - Empire of Models, Empire of Kids, магазину Модні діти, о.Мартину Хомів, Олені Тіуновій, Інні Богун, Роксолані Залізняк, Вікторії Яремі, Тетяні Пристаєцькій, танцювальному колективу Сонечко, і завдяки інформаційним партнерам.

Діяла Благодійна акція - добровільні пожертви для трьох сімей з дітьми, батьки яких загинули у зоні АТО. Дякуємо усім, хто завітали та наповнились новим цієї весни, разом з нами.

psyholog seminar 2

psyholog seminar 3

psyholog seminar 4