Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Психологічний семінар «Я – українка, берегиня роду людського»

ja ukrajinkaСтворюємо психологічний, розвиваючий та творчий простір для ЖІНОК!

Наповнимо весну корисним, ресурсним та цікавим разом зі справжніми професіоналами.

Запрошуємо на психологічний семінар «Я – українка, берегиня роду людського».

Місце проведення: Concert Hall, ТРЦ «Подоляни»

Дата та час проведення: 21.03.2015, 17:00-20:00

Організатори: ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», ТРЦ Подоляни, Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Партнери заходу: КУТОР «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», КУТОР «Центр здоров’я», проект ТБФ Карітас «Школа щасливого материнства св. Анни», компанія «OLFA», грецька косметика «Аpivita», Жіночий психологічний салон «Княгиня», консультативний центр руху за життя «Колиска життя», ГО «Відродження нації», танцювальна школа-студія «Перлина», дитяча кімната корисного дозвілля «Казковий вулик» ТРЦ «Атріум», консультанти з краси компанії «Mary Kay», льодовий центр «Ескімос», лоббі-бар «Silver», психологічний центр розвитку «КОРА», магазин дитячого одягу «МОДНІ ДІТИ», перша модельна агенція та школи моделей для дорослих та дітей в Тернополі «Empire of Models». Інформаційні партнери: кращий тернопільський родинний форум «Сімейка», УХ-радіо, радіо «Світанок», Тернопільська обласна телерадіокомпанія, ІНТБ, TV-4, тернопільська щотижнева газета «У кожен дім», газети «RIA», «20 хвилин», «Моя газета», «Свобода», «Вільне життя», інтернет-видання «Погляд», портали новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua, блог http://pozytyv.in.ua/

У програмі: доповіді, майстер-класи для жінок, майстерні цікавинок для дітей, виступи чарівних тернополянок, вільне спілкування, жіночі практики, цікаві вправи, неочікувані відкриття, приємні несподіванки, нові знайомства, а також формування дружнього до дитини простору та створення позитивного мікроклімату після нелегкої зими.

Це 3 чудові години для власного розвитку!

Вхід безкоштовний.

Благодійна акція – добровільні пожертви для трьох сімей з дітьми, батьки яких загинули у зоні АТО.

Важливість заходу: він допоможе розуміти, відчувати любов та її присутність, що є дуже важливим і потрібним, особливо тепер. Відчути саморозкриття, знайти себе через творчість, вловити вітер перемін та пізнати таємниці жіночої сили та здоров’я, розкрити свої різні ідентичності та не боятись йти далі: гідно, нескорено та жіночно.

На семінарі Ви зможете дізнатись більше про психологію жіночності, як навчитись підтримувати інших, навіть коли дуже важко на душі, як бути, стати та залишатись хорошою мамою, чудовою дружиною, професіоналом своєї справи, берегинею та мироносицею добра, жіночною, розумною та щасливою.

На Вас очікують цікаві доповіді та майстер-класи, виступи чарівних тернополянок

та майстерня для дітей.

Напрямки доповідей:

1. «Жінки-мироносиці. Сердечність, милосердя та доброта – вічні цінності життя», о. Мартин Хомів, священик УГКЦ.

2. «Встигнути все. Баланс у 4-х сферах життя», Наталя Турецька, лікар-психотерапевт.

3. «Поміж весною та війною залишатись собою. Весняні ресурси та сила жіночності», Марія Хомів, лікар-психотерапевт.

4. «Стосунки: секрети та ключики. Як вийти заміж та залишатись щасливою», Оксана Шлюсар, тренер-консультант, психолог.

5. «Рух – це життя та довголіття. Здоровий спосіб життя жінки», Галина Мацикур, сертифікований персональний тренер, чемпіонка Європи та світу з фітнесу.

6. «Прості правила для хорошого самопочуття», Ірина Гричук, методист КУТОР «Центр здоров’я».

7. «Материнство – новий та незнайомий світ. Чи є життя в декреті?», Ірина Дригуш, багатодітна мама.

Майстер-класи для дітей «Робити дива так просто»:

- великодня листівка,

- квіти для матусі,

- ангелики своїми руками,

- весняні березові цукеркові котики.

Майстер-класи для жінок:

- «Доступ до краси – макіяж за декілька хвилин» від консультантів та лідерів компанії «Mary Kay» (Гладуш Наталі, Кудрик Тетяни, Бачинської Наталі, Мельничук Руслани, Майброди Тетяни, Майданюк Уляни).

- «Хода як грація» від Емілії Монастирської, власниці першої модельної агенції та школи моделей для дорослих та дітей в Тернополі «Empire of Models».

- «Жінка в різних образах. Жіночі архетипи», робота з масками від Олени Тіунової, кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології ТНПУ імені В. Гнатюка.

- «Мрійниця. Любов, мудрість та жіночі новели», робота з книгами від письменниці, казкарки, автора альбомів родинного дерева, альбомів для новонароджених, керівника дитячої кімнати корисного дозвілля «Казковий вулик» Ірини Мацко.

- «Дива небесні. Традиції: як зберегти та помножити», робота з асоціативними картами від лікаря-психотерапевта, голови ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» Марії Хомів.

Найкрасивіша жінка – щаслива жінка. Дозвольте собі потрапити в атмосферу позитиву та жіночності, спробуйте додати яскравих фарб і приємних митей, знайти свої ресурси і власні можливості.